Usuwanie zmarszczek laserem Bydgoszcz

Laserowe usuwanie zmarszczek Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Bydgoszczy na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 600 zł za dłonie - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 2500 zł (twarz - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Laserowej korekcji zmarszczek mogą poddać się już osoby po 25. lub 30. roku życia, u których nastąpił zauważalny proces starzenia się skóry. Lasery wykonują, poprzez impulsy świetlne, mikrouszkodzenia w skórze poddanej zabiegowi, tym samym pobudzając komórki do regeneracji, czyli odmłodzenia. Najczęściej takie zabiegi wykonuje się w miejscach, gdzie skóra najszybciej się starzeje, czyli na twarzy (np. wygładzanie zmarszczek wokół oczu czy ust), a także na szyi i dekolcie czy dłoniach (część grzbietowa). Regeneracja skóry po takich zabiegach laserowych to okres od kilku do kilkunastu tygodni.

Do Bydgoszczy na zabiegi laserowego wygładzania zmarszczek

Laserowe usuwanie zmarszczek proponowane jest w Bydgoszczy przez Centrum Medyczne Laser-Med, które wyposażone jest w laser frakcyjny firmy Palomar. Za jego pomocą specjalista może wygładzić głównie zmarszczki w okolicy oczu i ust, a także przeprowadzić inne zabiegi odmładzające skórę. Ponadto placówka wyposażona jest również w urządzenie laserowe VPL Energist Ultra do wygładzania zmarszczek twarzy, a także fotoodmładzania skóry, usuwania plam barwnikowych czy zmian naczyniowych oraz leczenia trądziku na twarzy.

Za pomocą lasera na redukcję zmarszczek w Bydgoszczy można umówić się także do lek. med. Pawła Skorego, specjalisty dermatologii i wenerologii II stopnia od 1996 roku, który swoje doświadczenie (również z zakresu laseroterapii) zdobywał w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. W zabiegach laseroterapii (m.in. likwidacji zmarszczek) posługuje się laserem frakcyjnym CO2 Fraxel Re:pair oraz laserem frakcyjnym Renas. Oprócz wygładzania zmarszczek przeprowadza nimi zabiegi laserowego liftingu twarzy, wygładzania blizn potrądzikowych oraz blizn pooperacyjnych i pourazowych czy likwidujące rozstępy na ciele.

Kolejnym lekarzem, który przeprowadza na terenie Bydgoszczy zabiegi wygładzające zmarszczki laserem, jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska, dermatolog i wenerolog (specjalizacja II stopnia w 1988 roku) oraz specjalista alergologii (II stopnia od 1994 roku). W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się m.in. w zabiegach odmładzających skórę - nie tylko wygłądzających zmarszczki, ale także usuwających niedoskonałości takie jak przebarwienia, blizny czy rogowacenie - posługuje się w tym celu laserem Fraxel re:store, a także laserem Cotrex CO2 Erbium YAG Laser.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…