Kolonoskopia Bydgoszcz

Musisz poddać się kolonoskopii, ale nie wiesz, które bydgoskie placówki posiadają takie badanie w swojej ofercie? Dowiesz się tego, zapoznając się z poniższą listą 2 tutejszych klinik. Z nami wygodnie zapiszesz się zarówno na kolonoskopię, jak również konsultację specjalistyczną - wystarczy jeden telefon do naszego doradcy medycznego. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Kolonoskopie Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kolonoskopie w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 800 zł za kolonoskopia diagnostyczna natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 1250 zł (kolonoskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje kolonoskopie w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kolonoskopie w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kolonoskopie w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny kolonoskopie w innych miastach.

Kolonoskopie w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Kolonoskopia to badanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Odbywa się ono za pomocą kolonoskopu wprowadzanego przez odbyt do jelita grubego. Dzięki systemowi przesyłania obrazu, lekarz na bieżąco widzi wnętrze jelita i ewentualne zmiany, jakie w nim zaszły. Warto wiedzieć, że procedura może wiązać się z koniecznością usunięcia polipów lub pobrania wycinka do badania histopatologicznego.

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Gdzie na kolonoskopię w Bydgoszczy?

Kolonoskopia na NFZ jest przeprowadzana bez znieczulenia, dlatego osoby, które chciałyby z niego skorzystać, muszą poszukać odpowiedniej placówki prywatnej. Znieczulenie anestezjologiczne do kolonoskopii oferuje m.in. Centrum Medyczne Stadmedica. Oprócz kolonoskopii diagnostycznej przeprowadza się tu także badanie z usunięciem polipów lub ciał obcych. W oddalonym o około 45 km od Bydgoszczy Toruniu kolonoskopii diagnostycznej można się poddać w placówce Citomed. W Prywatnym Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz dodatkowo oferowane jest badanie z usunięciem polipów lub ciał obcych.

Pozostałe bydgoskie placówki

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Badania profilaktyczne w szerokim zakresie przeprowadza NZOZ Przychodnia Łomżyńska, a oferta placówki obejmuje również profilaktykę raka jelita grubego oraz dedykowany Program realizowany równolegle z Centrum Onkologii oraz z Oddziałem Klinicznym Gastroenterologii, Chorób Naczyń i Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 2  im. dr J. Biziela.

Kolonoskopie w profilaktyce raka jelita grubego, przed lub po niektórych zabiegach chirurgicznych, a także w diagnostyce zaburzeń oddawania stolca lub krwawienia z odbytu wykonują lekarze Centrum Medycznego Eskulap. Badanie, w zależności od preferencji pacjenta, może być wykonywane w sedacji anestezjologicznej poprzedzonej konsultacją oraz odpowiednim przygotowaniem jelita według zaleceń lekarza. W trakcie kolonoskopiii, w zależności od wskazań, pobierany jest materiał do badań histopatologicznych lub wykonywana polipektomia. Diagnostyka układu pokarmowego obejmuje także gastroskopię.

Wczesne rozpoznawanie i leczenie endoskopowe nowotworów przewodu pokarmowego to główne zainteresowania dr n. med. Zbigniewa Kuli. Specjalista gastroenterolog w swojej praktyce koncentruje się na technikach leczenia endoskopowego chorób przewodu pokarmowego, a jego oferta obejmuje m.in. usuwanie polipów, leczenie endoskopowe wczesnych zmian nowotworowych oraz rozszerzanie i protezowanie łagodnych i złośliwych zwężeń jelita grubego. Kwalifikacje lekarza potwierdza m. in. udział w międzynarodowych warsztatach endoskopii przewodu pokarmowego. Gastroenterolog w ramach Programu Badań Przesiewowych dla wczesnego wykrywania raka jelita grubego wykonał ponad 6 500 kolonoskopii przesiewowych.

Ile kosztuje kolonoskopia w Bydgoszczy?

Za kolonoskopię diagnostyczną zapłacimy od 650 do 900 zł. Badania z usuwaniem polipów to już koszt rzędu 700-1200 zł. Znieczulenie anestezjologiczne wiąże się natomiast z wydatkiem w wysokości 250 zł.

Pacjenci szukali zabiegu kolonoskopie w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat kolonoskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…