Endoprotezoplastyka całkowita kolana Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (110 km od Bydgoszczy) w cenie 22000 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (143 km od Bydgoszczy) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 25500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 7 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 14000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 25500 zł, natomiast średni koszt to 19983 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…