Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (229 km od Bydgoszczy) w cenie 22000 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (143 km od Bydgoszczy) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 33500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 5 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 22000 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 33500 zł, natomiast średni koszt to 25660 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 9 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…