Plastyka pochwy Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka pochwy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Plastyka pochwy można przeprowadzić m.in. w Lecznice Citomed w Toruniu (44 km od Bydgoszczy) w cenie 5600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Plastyka pochwy w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Blisko 90% kobiet wskutek porodów doświadcza rozciągnięcia mięśni okrężnych pochwy oraz urazów krocza, co w efekcie może przyczyniać się do jego obniżenia oraz powiększenia się przedsionka pochwy. Jej zwężenie, poprawa napięcia poprzez odpowiednie odtworzenie mięśni dna miednicy to podstawowe cele waginoplastyki. Korekcje chirurgiczne w ostatnim czasie uzupełniają laserowe zabiegi obkurczania pochwy.

W trosce o komfort intymności

Bezinwazyjną metodę laserowego obkurczania pochwy oraz leczenia jej atrofii – MonaLisa Touch, stosuje Prywatne Centrum Ginekologiczno – Położnicze Victoria NZOZ, jakie powstało w 1999 r. z inicjatywy byłego wieloletniego adiunkta i ordynatora Katedry i Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych w Bydgoszczy – dr n. med. Jerzego Sarapa. Do obsługi lasera MonaLisa Touch, specjaliści wykonujący zabieg posiadają certyfikat firmy ITP S.A. Centrum świadczy ponadto zaawansowane metody diagnostyki położniczej, ginekologicznej i onkologicznej.

W leczeniu zmian poporodowych oraz korekcji zmian anatomicznych takich, jak waginoplastyka, laser MonaLisa Touch wykorzystuje również lek. med. Jacek Skórczewski – specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii, który prywatną praktykę w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpoczął w 1995 r. W zakresie procedur ginekologicznych wykonuje również operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu. Po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne – ECAM, zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera, wykonuje w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy.

W Klinikach Bieńkowscy Esteticmed.pl, propozycją w zakresie chirurgii intymnej jest nowatorski kosmetyczny zabieg mikrochirurgicznej korekcji kanału pochwy i tkanek krocza. Procedura jest wykonywana w warunkach sali operacyjnej, w znieczuleniu ogólnym, a poprzedza ją konsultacja i badania. Zespół fachowców to m.in.: twórca i założyciel kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, specjalista chirurg, dr n. med. Marcin Bieńkowski oraz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, dr n. med. Wojciech Polenceusz. Po zabiegu wymagany jest krótki pobyt w klinice pod nadzorem pielęgniarskim.

Leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego oraz poprawę elastyczności pochwy oferuje także Stadmedica NZOZ dr n. med. Ewa Jundziłł – Bieniek. Estetyczny zabieg obkurczania pochwy realizowany jest w ramach laseroterapii, a zwiększenie napięcia tkanek pochwy poddanych leczeniu możliwe jest dzięki zastosowaniu lasera Fotona Spectro SP. Zespół ginekologów tworzy m.in. lek. med. Michał Makarewicz. Placówka świadczy usługi komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ.

Ambulatoryjne konsultacje specjalistyczne z zakresu ginekologii, chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej oferuje Centrum Medyczne Bieńkowski, a w ramach usług ginekologicznych zrealizujemy tu zabieg zwężenia pochwy oraz plastykę przedniej jej ściany. Leczenie operacyjne odbywa się w systemie chirurgii jednego dnia. Konsultacje i kwalifikacje przeprowadza m.in. specjalista ginekologii i położnictwa, dr n. med. Piotr Siwek. Placówka ma charakter niepublicznego szpitala o profilu zabiegowym i swoją działalność rozpoczęła w 2003 r.

Operacje plastyczne pochwy i krocza posiada w swojej ofercie Centrum Medyczne Gizińscy, które dzięki nowoczesnej aparaturze, chirurgiczne zabiegi przeprowadza w stopniu minimalnie inwazyjnym, co zmniejsza ryzyko powikłań. Procedury są krótkie i realizowane w systemie 72 godzin. Kadrę specjalistów z ginekologii i położnictwa stanowią m.in.: lek. Kinga Kordaszewska- Folkmar oraz dr n. med. Marek Lewandowski. Centrum posiada nowoczesne zaplecze diagnostyczne i świadczy pełen zakres badań narządu rodnego. 

 

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…