Zmniejszenie piersi Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą zmniejszenie piersi, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 25 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Zmniejszenie piersi można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (225 km od Bydgoszczy) w cenie 15000 zł lub w Łukasz Kratochwil Chirurgia plastyczna we Wrocławiu (240 km od Bydgoszczy) gdzie cena za zmniejszenie piersi wynosi 18000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Dr Kratochwil

Wrocław, ul. Kutrzeby 64 (240 km od Bydgoszczy)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  152 opinii

Zabieg redukcji piersi przebiegł w znieczuleniu ogólnym bezproblemowo . Komplikacje które wystąpiły 2 h po zabiegu bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione . Pielęgniarka która opiekowała się mną w nocy przemiła osoba . Bardzo poważnie podchodzi do tematu i rzetelnie sprawdza pacjenta co 20 min. ~ Agata P. (Zmniejszenie piersi, dr n. med. Jakub Kratochwil)

  • Zmniejszenie piersi od 18000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 (233 km od Bydgoszczy)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  96 opinii
  • Zmniejszenie piersi od 21000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Zmniejszenie piersi najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 25 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 11000 zł w ArsMedis, najwyższa to 29000 zł, natomiast średni koszt to 18593 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Zmniejszenie piersi w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Zmniejszenie piersi to operacja plastyczna, mająca na celu pomniejszenie zbyt dużych piersi i dopasowanie ich proporcjonalnie do reszty ciała. Zabieg wykonywany jest często w przypadku asymetrycznych piersi lub zbyt dużych piersi, które są źródłem dyskomfortu i mogą stanowić zbytnie obciążenie dla kręgosłupa. Operacja polega na usunięciu nadmiaru tkanki piersi. Cięcie przeprowadzane jest wzdłuż otoczki brodawki, dalej pionowo w dół piersi i poziomo wzdłuż fałdu skórnego piersi. Następnie uwypukla się pierś i przenosi otoczkę brodawki na właściwe miejsce. Zabieg trwa od 3 do 4 godzin i wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Zmniejszenie piersi pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne i komfort psychiczny pacjentki.

Gdzie w Bydgoszczy można wykonać operację zmniejszenia piersi

Operację zmniejszenia piersi można w Bydgoszczy wykonać u lek. med. Jarosława Markowicza. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku i specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej i dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej w Bydgoszczy. Wykonuje zabiegi zmniejszania i powiększania piersi, odsysania tkanki tłuszczowej, chirurgię plastyczną brzucha. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Dr n. med. Piotr Skupin to kolejny bydgoski chirurg plastyczny, u którego można wykonać zabieg zmniejszenia piersi. Jest on absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, a także specjalistą chirurgii ogólnej i specjalistą II stopnia z zakresie chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Z zakresu chirurgii plastycznej ukończył liczne kursy i staże w kraju i za granicą w tym m.in .szkolenie; :"Pierś jako problem onkologiczny, rekonstrukcyjny i estetyczny". Od kilku lat prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Operację zmniejszenia piersi można wykonać także w Szpitalu św. Łukasza. Placówka od 2015 roku oferuje szeroki zakres zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej piersi, w tym powiększanie piersi, wymianę implantów, a także zmniejszenie i rekonstrukcję piersi po mastektomii.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…