Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Bydgoszcz

Filtruj wyniki: Mapa
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • bonding zębów
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Clinica Dermatoestetica

Bydgoszcz, ul. Cicha 24 lok. 4
8,2 / 10  •  Bardzo dobra  •  56 opinii
 • Usuwanie zmarszczek botoksemzadzwoń
 • Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek...zadzwoń
 • Uśmiech dziąsłowy - likwidacja toksyną botulinowązadzwoń
 • Całe czoło (lwia zmarszczka oraz linie poziome) - usuwanie z...zadzwoń
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń

Urointima-Med

Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8
 • Usuwanie zmarszczek botoksem od 450 zł
 • Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek... od 450 zł
 • Całe czoło (lwia zmarszczka oraz linie poziome) - usuwanie z... od 450 zł
 • Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową od 450 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej bezpłatnie

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Bydgoszcz, ul. Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  876 opinii
 • Usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł
 • Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek... od 500 zł
 • Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową od 500 zł
 • Kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową od 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Lekarze wykonujący usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

dr n. med. Marcin Porzych

anestezjolog

w Medycyna Estetyczna dr Porzych

dr n. med. Iga Serwińska

fizjoterapeuta

w Urointima-Med

Usuwanie zmarszczek botoksem Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszczy na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 450 zł za kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 800 zł (baby botox - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek botoksem w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek botoksem w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska (dermatolog, wenerolog, alergolog) prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska (dermatolog, wenerolog, alergolog)

Zmarszczki, które pojawiają sie wraz z wiekiem można usuwać się botuliną. Iniekcje toksyny botulinowej w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarzy, specjalizujących się w dermatologii i medycynie estetycznej. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Efekty usunięcia zmarszczek botoxem utrzymują przez kilka miesięcy, później należy powtórzyć zabieg.

Bydgoskie kliniki medycyny estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii Skin Flower oferuje usunięcie zmarszczek pionowych między brwiami botuliną w zastrzykach oraz wypełnianie zmarszczek grzbietowej powierzchni dłoni preparatem Radiesse na bazie hydroksyapatytu wapnia. Lekarz medycyny estetycznej Łukasz Andracki, który pracuje w Skin Flower, przeprowadza wygładzanie zmarszczek mimicznych nićmi Aptos Nano Spring, stosując technikę opracowaną przez gruzińskiego chirurga plastyka doktora Marlena Sulamanidze.

Kurze łapki można zmniejszyć w gabinecie Dormed, specjalizującym się w medycynie estetycznej. Pracuje tam dr n. med. Dorota Lorkowska-Czosnyka, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, która wykonuje także Mezoterapię preparatem Idebae Antiageing, liftingującym skórę twarzy. W Dormed można umówić się również na wygładzenie zmarszczek na policzkach przy pomocy  kwasu hialuronowego.

W gabinecie dermatologii estetycznej i laserowej oraz dermatochirurgii Fenomed jest możliwa minimalizacja bruzd i zmarszczek mimicznych oraz grawitacyjnych aparatem Laser Fraxel re:pair, który koryguje zmarszczki powstałe w wyniku oddziaływania na skórę twarzy promieni słonecznych. Dermatolog Dr Paweł Skory, asystent w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy, usuwa zmarszczki palacza botuliną typu A, która zaczyna działać po ok. 72 godzinach. Jego współpracownikiem jest dermatolog i lekarz medycyny estetycznej Dr Anita Mazur, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej, która proponuje pacjentom odmłodzenie skóry twarzy Sculptrą - kwasem polimlekowym pobudzającym produkcję kolagenu.

Odmładzanie botoksem

Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica

Niwelowanie pierwszych zmarszczek oferuje Instytut Piękna Omorphia podczas tzw. terapii Drakuli czyli iniekcji osocza bogatopłytkowego,  zmniejszającego wiotkość skóry twarzy. W placówce można poddać się usuwaniu zmarszczek na szyi (pierścienie Wenus) toksyną botulinową, która jest tu także wykorzystywana w leczeniu nadpotliwości dłoni.

Klinika Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej Dermomedica proponuje usunięcie lwiej zmarszczki botoxem, a także zastosowanie wypełniaczy na bazie HA do wygładzania bruzdy nosowo-wargowej i linii marionetek. W Dermomedica można również podnieść opadające brwi nićmi liftingującymi PDO First Lift, które mają drugie zastosowanie w liftingu obwisłych policzków.

W klinice stomatologii estetycznej i chirurgii Alfa Med są świadczone usługi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak usunięcie zmarszczek na dekolcie botoxem i zabieg Hydrobalans, regenerujący skórę twarzy. Dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska, lekarz specjalizujący się w medycynie przeciwstarzeniowej, wypełnia dolinę łez preparatem HA oraz wygładza zmarszczki pod oczami. Jako uzupełnienie zabiegu usunięcia zmarszczek można zapisać się na lipolizę iniekcyjną Aqualyx, aby usunąć otłuszczenie w okolicach podbródka.

Dermatolog dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka, prowadząca prywatną praktykę lekarska Alergomed, usuwa botuliną mimiczne zmarszczki śmiechu. Oprócz tego lekarz w ramach medycyny anti-anging wykonuje peelingi medyczne na posłoneczne starzenie się skóry i mezoterapię poprawiającą jej napięcie.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek botoksem w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek botoksem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…