Usuwanie mięśniaków macicy Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje mięśniaków macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Leczenie i operacje mięśniaków macicy można przeprowadzić m.in. w Szpital Medfemina we Wrocławiu (237 km od Bydgoszczy) w cenie 13500 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (110 km od Bydgoszczy) gdzie cena za leczenie i operacje mięśniaków macicy wynosi 4600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Bydgoszczy na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 2300 zł za usunięcie mięśniaków macicy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 18000 zł (usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje mięśniaków macicy w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Bydgoszczy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje mięśniaków macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje mięśniaków macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…