Leczenie jaskry Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie jaskry, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 16 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Operacje i leczenie jaskry można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (291 km od Bydgoszczy) w cenie 300 zł lub w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (219 km od Bydgoszczy) gdzie cena za operacje i leczenie jaskry wynosi 4500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie jaskry najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie jaskry najbliżej Bydgoszczy na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 300 zł za irydoplastyka laserowa SLT natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 4500 zł (operacja jaskry metodą trabekulektomii).

Ile kosztuje operacje i leczenie jaskry w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie jaskry najbliżej Bydgoszczy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie jaskry najbliżej Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie jaskry w innych miastach.

Więcej na temat operacje i leczenie jaskry

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…