Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący rektoskopia w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach.

lek. spec. Adam Żebrowski

chirurg ogólny, proktolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

dr n. med. Zbigniew Kudelski

chirurg ogólny, chirurg klatki piersiowej

w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

lek. Konrad Tałasiewicz

flebolog, onkolog kliniczny

w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Rektoskopia Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rektoskopia w Warszawie na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 20 zł za rektoskopia diagnostyczna natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 500 zł (rektoskopia z konsultacją).

Ile kosztuje rektoskopia w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rektoskopia w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rektoskopia w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny rektoskopia w innych miastach.

Rektoskopia w Warszawie - gdzie najlepiej?

Rektoskopia jest badaniem, podczas którego zostaje uwidoczniona odbytnica. Lekarz ogląda błonę śluzową, a jeśli są widoczne zmiany chorobowe, pobiera z nich wycinki do badania histopatologicznego. Wskazań do wykonania rektoskopii jest wiele, do najczęstszych należą zmiany rytmu wypróżnień, krwawienia i ból w okolicy odbytu oraz zmiana kształtu stolca.

Chcesz wykonać w Warszawie badanie rektoskopowe? Pomożemy Ci znaleźć specjalistę!

W Lecznicy Profesorsko- Ordynatorskiej Alfa Lek, która znajduje się przy ul. Nowy Świat rektoskopie wykonuje dr n. med. Monika Bieniasz. Specjalista chirurgii ogólnej, jest w trakcie przewodu specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgia onkologiczna. Pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Akademii Medycznej w Warszawie na stanowisku adiunkta. Jest autorem lub współautorem wielu prac naukowych o tematyce chirurgii ogólnej i transplantologii. Uczestniczy w kursach i sympozjach naukowych, gdzie podnosi swoje kwalifikacje. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Europejskiego Towarzystwa Przeszczepiania Narządów.

Przy ul. Adama Branickiego w Revival Clinic rektoskopie przeprowadza lek. med. Sławomir Wawrzyńczak. Jest Absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, posiada tytuł specjalisty w chirurgii ogólnej, a obecnie jest słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti- Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Posiada szereg certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w warsztatach i konferencjach naukowych, podczas których poszerza zakres swojej wiedzy. Zawodowo zajmuje się przede wszystkim proktologią, leczeniem chorób naczyń krwionośnych, medycyną estetyczną oraz wykonywaniem zabiegów w trybie jednego dnia.

Centrum Medyczne Nasmed, mieszczące się przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego to miejsce, w którym po poradę i wykonanie badania  rektoskopowego można się zgłosić do dr n. med. Katarzyny Boryckiej- Kiciak. Jest specjalistą w zakresie proktologii, przeprowadza zabiegi leczenia przepuklin, choroby hemoroidalnej oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób odbytnicy i odbytu. Podnosi zakres swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Jest autorem lub współautorem licznych prac naukowych, m.in. "Rola elektromiografii i funkcjonalnej stymulacji elektrycznej w leczeniu chorób odbytowo- odbytniczych".

W Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Cross Medica przy ul. Jagiellońskiej, diagnostyką i leczeniem schorzeń dolnego odcinka przewodu pokarmowego zajmuje się prof. nadzw. dr hab. n. med. Marek Szczepkowski. Specjalista chirurgii ogólnej, wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas zagranicznych staży i kursów, m.in. w Cleveland Clinic Foundation w Cleveland-Ohio-USA, Cleveland Clinic Florida- Weston- USA, Centrum IRCAD w Sztrasburgu oraz w Karolinska Hospital w Sztokholmie. Jest autorem licznych publikacji naukowych, o tematyce diagnostyki ultrasonograficznej zmian odbytnicy i kanału odbytu oraz chirurgii zmian przewodu pokarmowego. Wraz z zespołem udoskonalił kilka technik operacyjnych. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Kolorektalnych, Europejskiego Towarzystwa Koloproktologicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Badanie rektoskopowe można również wykonać w MD Clinic, przy ul. Siennej. Badania wykonuje tutaj specjalista proktolog, dr n. med. Przemysław Ciesielski. Pracuje i zdobywa doświadczenie w Oddziale Chirurgi Ogólnej oraz Poradni Proktologicznej Szpitala w Wołominie. W zakresie chirurgii kolorektalnej szkolił się w wiodących ośrodkach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób odbytu i odbytnicy, m.in. guzków krwawniczych, ropni okołoodbytniczych oraz szczeliny odbytu. Jest członkiem Polskiego Klubu Koloproktologii oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Pacjenci szukali zabiegu rektoskopia w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…