UNA MEDICA

9,0 / 10   •   Znakomita   •  1220 opinii
 • Recepcja, poczekalnia UNA MEDICA
 • Klinika UNA MEDICA
 • Recepcja, poczekalnia UNA MEDICA
 • Zabieg, operacja UNA MEDICA
 • Gabinet zabiegowy UNA MEDICA
 • Gabinet zabiegowy UNA MEDICA
 • Zabieg, operacja UNA MEDICA
 • Wnętrza, wystrój UNA MEDICA
 • Gabinet zabiegowy UNA MEDICA
 • Wnętrza, wystrój UNA MEDICA
 • Wygląd zewnętrzny UNA MEDICA
Warszawa, ul. Żelazna 69A lok. U12
 • Konsultacja chirurgiczna • 300 zł
 • Konsultacja dermatologiczna
 • Konsultacja diabetologiczna • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia to placówka specjalizująca się w kompleksowym leczeniu chorób przewlekłych. Zespół kliniki wyznaje zasadę, że tylko pełna wiedza na temat schorzenia może dać efekty leczenia. Kadrę Una Medica tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dietetycy oraz psychologowie.

W codziennej pracy zespół Una Medica kieruje się filozofią medycyny stylu życia, a realizuje ją przez dogłębną analizę objawów choroby oraz ich możliwych przyczyn. Takie podejście do terapii gwarantuje nie tylko lepszy dobór kuracji, ale również sprawia, że codzienne życie pacjentów może się zmienić na lepsze przez wyeliminowanie czynników mających negatywny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie. W Una Medica pacjent przechodzi kompleksowy wywiad, który pozwala spojrzeć na schorzenie szerzej niż proponuje to medycyna konwencjonalna. Una Medica oferuje szeroki zakres usług z wielu specjalizacji m.in. diabetologii, gastroenterologii, ginekologii, kardiologii, endokrynologii, psychiatrii, medycyny stylu życia, interny, onkologii.

Wielu problemom zdrowotnym da się skutecznie zapobiegać poprzez wczesną diagnostykę i leczenie czy zdrowy styl życia, ale nie wszystkie da się w ten sposób odwrócić – czasami potrzebna jest interwencja chirurga. Una Medica oferuje szeroki zakres zabiegów chirurgii naczyniowej, laseroterapii, proktologii oraz chirurgii onkologicznej w obszarze diagnozowania i leczenia zmian skórnych. Zabiegi wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, np. przy wykorzystaniu nowej generacji laserów umożliwiają pozbycie się żylaków czy problemów proktologicznych. Lekarze Una Medica zajmują się również niepokojącymi znamionami oraz innymi zauważalnymi zmianami skórnymi, w tym nowotworów, takich jak raki i czerniaki skóry, zwłaszcza tych zlokalizowanych w obrębie głowy i szyi. W Una Medica wykonywane są zabiegi przeszczepów skóry oraz rekonstrukcji ubytków za pomocą przesuniętych płatów skóry. Procedury te zmierzają nie tylko do przywrócenia pełnego zdrowia pacjentowi, ale również do poprawienia jego wyglądu i samopoczucia. Zespół specjalistów Una Medica dba o to, aby każdy zabieg nie tylko leczył, ale także odnowił estetykę i komfort życia pacjentów.

Szukanie i leczenie przyczyn chorób to często zadanie nie tylko dla lekarza specjalisty, ale też dla doświadczonego dietetyka i psychologa. Z badań naukowych jasno wynika, że styl życia, w tym nawyki żywieniowe, a także umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami losu i poziom odporności na stres, mogą być odpowiedzialne za wiele poważnych objawów somatycznych. Spektrum chorób i dolegliwości, których objawy łagodnieją lub cofają się pod wpływem interwencji nie tylko farmakologicznych, ale też dietetycznych oraz psychologicznych, jest szerokie. Należą do nich choroby układu krążenia, wiele chorób układu pokarmowego, cukrzyca, wybrane zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne, w tym m.in. różnego rodzaju zapalenia stawów, łuszczyca czy choroba Hashimoto. Lekarze i specjaliści Una Medica skupiają się nie tylko na leczeniu objawów, ale również na identyfikacji i eliminacji przyczyn chorób, wspierając pacjentów w osiągnięciu trwałego zdrowia i dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej

W klinice dostępny jest też szeroki zakres diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Lekarze radiolodzy, a także lekarze innych specjalizacji (chirurg, endokrynolog, ginekolog, kardiolog), w klinice wykonują badania ultrasonograficzne USG, USG Doppler żył kończyn dolnych, echo serca. Wykonywane są również biopsje cienkoigłowe aspiracyjne pod kontrolą USG z oceną materiału przez patomorfologa.

Placówka specjalizuje się między innymi diagnozowaniu i leczeniu SIBO, które rozpoznawane jest dzięki wykonywanym przez klinikę testów metanowo-wodorowych. Testy w kierunku SIBO przeprowadzane są w gabinecie zabiegowym przez wykwalifikowanego, certyfikowanego specjalistę. Una Medica jako pierwsza placówka medyczna w Polsce kompleksowo zajęła się diagnozowaniem i leczeniem SIBO, w ten sposób skutecznie pomagając pacjentom od 2017 roku.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • NEO V 1470NM – laser diodowy wykorzystywany w leczeniu żylaków kończyn dolnych, skuteczność na poziomie 99%, potwierdzona badaniami. Efektywność terapii z jego użyciem to zasługa zastosowanej długości fali (1470nm). Zabieg jest małoinwazyjny, a wiążący się z nim dyskomfort – minimalny. By zapewnić pacjentom najlepsze możliwe rezultaty, nierzadko wdrażana jest terapia kombinowana: poza laserem stosowana jest m.in. skleroterapia bądź klejenie.

 • NEO 980 NM – laser diodowy wykorzystywany m.in. do przezskórnej obliteracji teleangiektazji, pajączków na twarzy i nogach, abliteracji punktów rubinowych, waporyzacji zmian skórnych, czy lipolizy małych obszarów. Najwyższa jakość wykonania oraz potwierdzona skuteczność działania (CE, FDA, ISO).

 • Laser frakcyjny S-C02 – laser ablacyjny pozwalający na pracę ultra z czasem 100 us. Taka konfiguracja parametrów umożliwia wykonanie prawidłowego zabiegu efektem fotoablacyjnym z niezwykle małą strefą przegrzania otaczających tkanek. Wpływa to na przebieg i czas rekonwalescencji oraz efekt końcowy leczenia. Laser CO2 z trybem chirurgicznym jest znakomitym narzędziem stosowanym w wielu dziedzinach medycyny zabiegowej. Cechuje go precyzja działania i bezpieczeństwo wykonania zabiegu. Skaner frakcyjny lasera SCO2 stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, tym samym doprowadzając do regeneracji skóry, zwiększenia napięcia i gęstości skóry, poprawy ęlastyczności, kolorytu skóry oraz powstanie nowej pokrywy nabłonka. W efekcie końcowych uzyskiwany jest efekt remodelingu i odmłodzenia skóry w obszarze twarzy, szyi, dekoltu, dłoni.

 • Ewakuator dymu CS 200 – urządzenie zapewni emisję z pola zabiegowego przykrych zapachów, bakterii i wirusów oraz organicznych i nieorganicznych chemikaliów, które powstają podczas zabiegów z wykorzystaniem laserów, diatermii chirurgicznych i innych.

 • Chłodziarka zabiegowa Koolio – zmniejsza ryzyko powikłań w tym przebarwień skóry. Chroni skórę przed uszkodzeniami termicznymi oraz zmniejsza odczucia bólowe pacjenta podczas zabiegów laserowych w wyniku czego lekarz redukuje użycie środków znieczulających. Dodatkowo zmniejsza obrzęk po zabiegu, co wpływa na przebieg i długość rekonwalescencji.

 • Quintron Breathtracker SC – urządzenie do testów oddechowych wykorzystywane do badania obecności w organizmie niepożądanych związków chemicznych i bakterii. Jego oprogramowanie pozwala na wykonywanie precyzyjnych pomiarów, wolnych od błędu pomiarowego spowodowanego niedokładnością podczas pobierania oddechu. Test oddechowy wodorowo-metanowy wykonywany w oparciu o to urządzenie diagnozuje nie tylko przerost mikroorganizmów produkujących wodór, ale też tych, które produkują metan. U około 35% osób, u których diagnozuje się SIBO, za rozrost odpowiedzialne są właśnie mikroorganizmy produkujące metan.

 • USG Samsung HS50 oraz Alpinion XCUBE i9 – urządzenia diagnostyczne zaprojektowane z myślą o wsparciu klinicznym w szerokim zakresie zastosowań. Oba aparaty oferują wysoką jakość obrazu dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak ClearVision, MultiVision oraz S-Harmonic. Te technologie zapewniają lepszy kontrast, redukcję szumów oraz wyraźniejsze i bardziej szczegółowe obrazy, co ułatwia diagnostykę. Są przystosowane do szerokiego zakresu zastosowań klinicznych, w tym badań ginekologicznych, położniczych, kardiologicznych, naczyniowych, urologicznych oraz badań narządów wewnętrznych.

 • Aparat elektrochirurgiczny ELTRON 80 – aparat elektrochirurgiczny o małej mocy, wykorzystywany w chirurgii naczyniowej, proktologii, chirurgii onkologicznej. Sterowany jest mikroprocesorowo, co zapewnia precyzyjną kontrolę i bezpieczeństwo podczas zabiegów.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Indywidualne, nowoczesne oraz interdyscyplinarne podejście do każdego pacjenta – każda osoba jest poddawana szczegółowemu wywiadowi, mającemu na celu określenie ogólnego stanu zdrowia. Specjaliści pracujący w Una Medica zdają sobie sprawę, że środowisko, czynniki genetyczne oraz sposób życia danej osoby ma szczególny wpływ na zdrowie. Wykrycie ewentualnych korelacji pozwala na szybsze zdiagnozowanie schorzenia. Ponadto pomaga to samemu pacjentowi w aktywnym udziale w swoim leczeniu poprzez zniwelowanie czynników, na które ma wpływ i których wpływ jest dla niego negatywny.
 • Dogodne godziny pracy.
 • Warsztaty terapeutyczne – klinika organizuje prelekcje dla pacjentów. Ich celem jest pomoc w stosowaniu zaleceń specjalistów. Specjaliście placówki są świadomi, że zmiana stylu życia nie każdemu przychodzi łatwo, dlatego starają się wspierać pacjentów we wdrażaniu tak potrzebnych w leczeniu inicjatyw. Dokładne zapoznanie się ze strategią kuracji oraz praktyczne wsparcie ze strony specjalistów jak i innych pacjentów to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia.
 • Dogodne formy płatności – za konsultacje i zabiegi można płacić zarówno gotówką, jak kartą. Dla pacjentów chcących skorzystać z dogodnych form płatności ratalnej placówka posiada system ratalny MediRaty umożliwiający indywidualne rozliczenie za planowane procedury.
 • Miejsca parkingowe – osoby zmotoryzowane mogą pozostawić samochód na parkingu zlokalizowanym niedaleko centrum.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300
  Konsultacja dermatologiczna
  Konsultacja diabetologiczna
  300
  Konsultacja dietetyczna
  20 min do 40 min, cena od 165 zł- do 295 zł
  230
  Konsultacja endokrynologiczna
  300
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  1,5 h konsultacja fizjoterapeutyczna, 300 zł, 40-50 min terapia indywidualna, 200 zł
  Konsultacja flebologiczna
  300
  Konsultacja gastroenterologiczna
  Konsultacja ginekologiczna
  220
  Konsultacja lekarska w związku z antykoncepcją awaryjną + recepta
  220
  Konsultacja internistyczna
  200
  Konsultacja kardiologiczna
  pierwsza konsultacja z EKG, 220 zł, konsultacja kardiologiczne- kolejna wizyta, 200 zł, 20 min
  350
  Konsultacja hipertensjologiczna
  pierwsza konsultacja z EKG, 220 zł, konsultacja kardiologiczne- kolejna wizyta, 200 zł, 20 min, Holter ciśnieniowy 140zł
  350
  Konsultacja kardiologiczna profesorska
  od 200 do 220 
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  0 zł - konsultacja lekarza medycyny estetycznej w przypadku wykonania zabiegu w ciągu miesiąca od daty konsultacji
  Konsultacja proktologiczna
  300
  Konsultacja psychologiczna
  170
  Konsultacja torakochirurgiczna
  350
  Konsultacja w zakresie leczenia naczyniaków
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Terapie uzależnień

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Chirurgia podologiczna i podologia

 • Ginekologia

 • Antykoncepcja

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna estetyczna

 • Dietetyka

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka UNA MEDICA została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1220 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

9,0
/ 10
Znakomita
1220 ocen z 2 źródeł
4,0 / 5
(34 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(1186 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Kadra Una Medica to wykwalifikowani lekarze i specjaliści diabetologii, dietetyki oraz fizjoterapii. Placówka współpracuje również z doświadczonymi specjalistami diagnostyki obrazowej. Zespół UNA MEDICA sukcesywnie doskonali umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

Leczone choroby: - diagnozowanie i leczenie nadciśnienia tętniczego, - diagnozowanie i leczenie zespołów wieńcowych, - diagnozowanie i leczenie migotania przedsionków, - diagnozowanie i leczenie stratyfikacji ryzyka i biomarkerach. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr Jarosław Cała

chirurg ogólny, proktolog

Leczone choroby: - guzki krwawnicze, - kłykciny kończyste, - nowotwory jelit, - świąd odbytu, - wypadanie odbytu, - szczelina odbytu, - przetoki, - ropień, - krwawienie z odbytu, - rak odbytnicy, - przepuklina, - polipy przewodu pokarmowego, - choroba uchyłkowa jelit, - zapalenie jelit, - hemoroidy. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Dr n. med. Elwira Bakuła-Zalewska świadczy usługi oceny patomorfologicznej materiałów biopsyjnych. Badanie BAC (biopsja aspiracyjna cienkoigłowa) dotyczy najczęściej małych zmian, często wykrywanych przypadkiem w trakcie badania USG. Wczesne rozpoznan... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Wawrzyniec Bakalarski zajmuje się przeprowadzaniem badań ultrasonograficznych narządów oraz tkanek miękkich. Wykonuje również USG podczas biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej (BAC). Procedura polega na wprowadzeniu przez skórę cienkiej igły i pobra... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Justyna Jessa

dietetyk kliniczny

Dr Justyna Jessa zajmuje się prowadzeniem małych dzieci i kobiet w ciąży, pomaga pacjentom z chorobami metabolicznymi, autoimmunologicznymi oraz SIBO (zespół przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim). Przeprowadza i interpretuje testy oddechowe wodoro... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia
ul. Żelazna 69A lok. U12
00-871 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-18:00
sobota
8:00-15:30
niedziela
16:00-20:00

Dojazd i mapa

UNA MEDICA znajduje się przy ul. Żelaznej 69A w Warszawie. Lokalizacja w centrum gwarantuje doskonałe skomunikowanie z całym miastem. Najbliższe przystanki komunikacji autobusowej znajdują się ok. 100 m, a tramwajowe – 500 m. Dworzec Główny Warszawę Centralną dzieli od nas dystans 1,8 km. Lotnisko Chopina leży niespełna 8 km od kliniki.

Wskazówki dotyczące dojazdu:

 • autobusy 105, 102, 157 (przystanki przy Żelaznej i Grzybowskiej),
 • dojście pieszo od metra Rondo ONZ lub Rondo Daszyńskiego oraz od al. Solidarności – ok. 12 minut,
 • dojście piesze od ul. Krochmalnej, kierując się wzdłuż Browarów Warszawskich, lub od ul. Chłodnej (skręcając w ul. Mieczysława Wajnberga) – w obu przypadkach należy skierować się w stronę osiedla, wchodząc za szlaban wjazdowy,
 • samochodem – parkowanie na ul. Żelaznej (dojście od ul. Żelaznej wzdłuż ogrodzenia szkoły) lub ul. Chłodnej, istnieje również możliwość skorzystania z prywatnego parkingu Interparking na terenie Browarów Warszawskich (ul. Krochmalna 61, wjazd od ul. Wroniej),
 • dla osób niepełnosprawnych istnieje możliwość wjazdu samochodem na teren osiedla bezpośrednio pod lokal kliniki – w tym celu należy wcześniej poinformować rejestrację.

Najczęstsze pytania o placówkę UNA MEDICA

 • Jak oceniana jest placówka UNA MEDICA?

  Placówka UNA MEDICA została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1220 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje UNA MEDICA w Warszawie?

  Placówka UNA MEDICA z Warszawy posiada w cenniku usług 325 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , terapie uzależnień , urologia oraz dermatologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z UNA MEDICA?

  UNA MEDICA znajduje się w Warszawie - ul. Żelazna 69A /U12. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 50 69

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka UNA MEDICA?

  Placówka UNA MEDICA z Warszawy otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 20:00, we wtorki od 08:00 do 20:00, w środy od 08:00 do 20:00, w czwartki od 08:00 do 20:00, a w piątki od 08:00 do 18:00. W weekend placówka otwarta jest w soboty od 08:00 do 15:30, oraz w niedziele od 16:00 do 20:00.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…