Stomatologia Adam Michalski

6,0 / 10   •   Dobra   •  2 opinii
 • Gabinet Stomatologia Adam Michalski
 • Gabinet Stomatologia Adam Michalski
 • Gabinet Stomatologia Adam Michalski
 • Gabinet Stomatologia Adam Michalski
Łódź, ul. Sierakowskiego 8 lok. 10
 • Konsultacja implantologiczna • od 120 zł
 • Konsultacja stomatologiczna • od 90 zł
 • Konsultacja stomatologiczna dziecięca • od 90 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Stomatologia Adam Michalski jest nowoczesnym, łódzkim gabinetem, świadczącym usługi w najwyższych, światowych standardach. Skuteczne leczenie i jego długotrwałe efekty zapewniają doświadczeni profesjonaliści, którzy do dyspozycji mają najnowszej generacji aparaturę medyczną i sprawdzone, wysokiej klasy materiały. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie w zakresie stomatologii dorosłych i dzieci, począwszy od profilaktyki, leczenia zachowawczego i kanałowego, przez stomatologię estetyczną, aż po protetykę i implantologię oraz chirurgię stomatologiczną. Wspieramy również fizjoterapią osoby cierpiące z powodu stanów zapalnych stawu skroniowo - żuchwowego. 

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów odbudowy oraz uzupełnienia braków w uzębieniu z wykorzystaniem nowoczesnych metod oferowanych w ramach leczenia protetycznego i implantologii. Wykonujemy mosty porcelanowe oraz metalowo-porcelanowe stałe, nie wymagające wyjmowania protezy, za pomocą których można uzupełnić braki zarówno jednego, jak i kilku zębów. Metodę leczenia dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od rodzaju problemu, potrzeb i oczekiwań pacjenta, a także jego możliwości finansowych. W ofercie gabinetu znajdują się również protezy ruchome, zdejmowane, łącznie z protezami pełnymi, zastępującymi całe utracone uzębienie. Wykonane są na bazie akrylu, acetalu lub na szkielecie metalowym. Dysponujemy także nowoczesnymi sposobami osadzania koron, mostów i protez zdejmowanych na implantach, których zadaniem jest nie tylko uzupełnienie braków zębowych, ale także odciążenie istniejących zębów pacjenta, zapewnienie stabilizacji oraz estetyki. Ponadto dokonujemy wszczepienia implantów tytanowych w miejsce brakujących zębów, do których mocujemy następnie stałą odbudowę protetyczną.

W ramach naszej oferty mogą również Państwo skorzystać z konsultacji i zabiegów chirurga stomatologicznego, który przeprowadza ekstrakcje zębów mlecznych i stałych, w tym również zatrzymanych, resekcję wierzchołków zębów usuwając zmiany po leczeniu kanałowym. Zapraszamy również pacjentów, u których wskazane jest przeprowadzenie regeneracji kości, czyli odtworzenie zanikłej kość zarówno dla lepszej estetyki dziąsła, jak i utworzenia podbudowy pod wszczepienie implantów. Ponadto leczymy zachowawczo i endodontycznie zęby z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

Szczególną opieką otaczamy najmłodszych pacjentów, oferując leczenie pedodontyczne zębów mlecznych, wraz z profilaktyką próchnicy w postaci fluoryzacji oraz lakowania zębów, a także ekstrakcję zębów mlecznych i chirurgiczne podcięcie zbyt krótkiego wędzidełka podjęzykowego. Dbamy o to, aby nasi mali pacjenci nie utrwalali przykrych doświadczeń z wizyt u stomatologa, które często kojarzone są z bólem i stresem, dlatego w szczególności z myślą o nich mamy w ofercie znieczulenie w formie sedacji wziewnej  - gazu rozweselającego. 

Dopełnieniem oferty naszego gabinetu jest stomatologia estetyczna, w ramach której wykonujemy zabiegi higienizacyjne w postaci skalingu, piaskowania oraz fluoryzacji. Oferujemy również fizjoterapię stawu skroniowo-żuchwowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty!

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt i aparaturę stomatologiczną najnowszej generacji, co pozwala naszym specjalistom  leczyć skutecznie nawet najbardziej skomplikowane przypadki natury zdrowotnej oraz estetycznej. Również aranżacja naszych gabinetów i poczekalni jest minimalistyczna i utrzymana w nowoczesnym stylu. 

Udogodnienia dla pacjentów

 • profesjonalny zespół doświadczonych lekarzy i personelu wspomagającego,
 • szeroka, kompleksowa oferta leczenia,
 • nowoczesne, wysokiej klasy wyposażenie i aparatura medyczna,
 • gabinet jest przyjazny dla dzieci,
 • dogodna lokalizacja.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Stomatologia Adam Michalski w Łodzi.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja implantologiczna
  Kontrola implantologiczna - 120 zł
  Konsultacja implantologiczna z analizą CBCT 160 zł
  od 120 do 160 
  Konsultacja stomatologiczna
  Konsultacja (prosty przegląd lub badanie pojedynczego zęba z RVG) - 90 zł
  Pierwsza pomoc - 90 - 210 zł
  Badanie stomatologiczne z diagnostyką RTG i planem leczenia - 120 zł
  od 90 do 210 
  Konsultacja stomatologiczna dziecięca
  Badanie stomatologiczne - 90 zł
  Badanie z fluoryzacją wszystkich zębów - 150 zł
  od 90 do 150 
 • Stomatologia

 • Medycyna dziecięca

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia


Opinie z internetu

Placówka Stomatologia Adam Michalski została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako dobra. Średnia ocena wynosi 6,0 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.

3,0 / 5
(2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(1)
(1)
4,9 / 5
(28 ocen placówki na Google.pl)

Opinie pacjentów

(2 opinie)

P
17 czerwca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo słaba
Ocena wizyty:
Stomatologia Adam Michalski, Łódź
Piaskowanie u p. agnieszki to dramat! nigdy więcej tam nie wrócę! usługa wykonana bardzo nieprofesjonalnie, pani słowem się nie odezwała ani o nic nie zapytała. była zdenerwowana i bardzo niemiła a zabieg bolący i zrobiony na "odwal się, po co tu przyszłaś " na moją prośbę o poprawę, pani z ogromnym fochem zaczęła prawie rzucać przyrządami, raniąc mi przy tym dziąsła. drodzy specjaliści, płacąc wam niemałe pieniądze nauczcie się szacunku i godnego traktowania. cena absolutnie nie warta jakości. nie polecam!
Ocena specjalisty:
Piaskowanie u tej pani to jest dramat! nigdy więcej tam nie wrócę. pani słowem się nie odezwała, nie zapytała o nic, nie odpowiedziała nawet na "dzień dobry". zabieg wykonany bardzo boleśnie i nieprofesjonalnie. pani była niemiła i bardzo zdenerwowana, usługa zrobiona na "odwal się, po co tu przyszłaś". na moją prośbę o poprawę, pani zaczęła prawie rzucać przyrządami, była bardzo niedelikatna i poraniła mi dziąsła. odwiedzam różnych stomatologów ale czegoś podobnego nigdy nie spotkałam. droga pani stomatolog, płacąc za usługę niemałe pieniądze, oczekuję profesjonalnego podejścia do pacjenta a pani zachowanie świadczy o tym, że nie powinna pani wykonywać takiego zawodu. nie polecam!!!
Ocena leczenia:
Usługa wykonana źle, brak efektów
Odpowiedź placówki na opinię:
Dzień dobry, Szanowna Pani. Dziękujemy za przesłaną opinię, każda (nawet krytyczna) jest dla nas cenna, gdyż pozwali nam na lepsze świadczenie usług w przyszłości. Bardzo nam przykro, że wizyta w naszym gabinecie była dla Pani niekomfortowa. Pozdrawiamy serdecznie.
Stomatologia Adam Michalski
Przydatna opinia?
(0)
(0)

G
5 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Stomatologia Adam Michalski, Łódź
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Zespół gabinetu stanowią lekarze dentyści specjalizujący się w różnych działach stomatologii oraz personel wspomagający (higienistka stomatologiczna oraz administracja gabinetu). Posiadają bogate doświadczenie w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki, jak również leczenia zachowawczego i endodontycznego oraz  pedodoncji. Regularnie biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych, poszerzając wiedzę o najnowsze osiągnięcia w tych dziedzinach.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 13:00 - 20:00)

Adres placówki

Stomatologia Adam Michalski
ul. Sierakowskiego 8 lok. 10
91-042 Łódź

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-20:00
wtorek
9:00-19:00
środa
13:00-20:00
czwartek
9:00-19:00
piątek
13:00-20:00
sobota
10:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Gabinet stomatologiczny Adama Michalskiego jest zlokalizowany w Łodzi, przy ulicy Sierakowskiego 8/10, w odległości około 4 kilometrów od dworca Łódź Fabryczna oraz 4,5 kilometra od Łodzi Kaliskiej. Najbliższy przystanek tramwajowej komunikacji miejskiej mieści się w odległości zaledwie 130 metrów od naszej siedziby.

Najczęstsze pytania o placówkę Stomatologia Adam Michalski

 • Jakie usługi oferuje Stomatologia Adam Michalski w Łodzi?

  Placówka Stomatologia Adam Michalski z Łodzi posiada w cenniku usług 104 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia , rehabilitacja medyczna, fizjoterapia , konsultacje oraz medycyna dziecięca - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Stomatologia Adam Michalski?

  Stomatologia Adam Michalski znajduje się w Łodzi - ul. Sierakowskiego 8 /10. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 42 289 95 03

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Stomatologia Adam Michalski?

  Placówka Stomatologia Adam Michalski z Łodzi otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 20:00, we wtorki od 09:00 do 19:00, w środy od 13:00 do 20:00, w czwartki od 09:00 do 19:00, a w piątki od 13:00 do 20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 10:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…