Inne placówki w pobliżu Krakowa

Studio Stomatologii i Implantologii

Trzebinia, ul. Ochronkowa 29 (35 km od Krakowa)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  79 opinii
  • Implanty zębowe Alpha Bio 2450 zł
  • Implanty zębowe Straumann 2600 zł
  • Licówka pełnoceramiczna 1850 zł
  • Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 1150 zł
lek. stom. Jurii Vysochansky

В вебінарі хотів розповісти про те, як виглядає стоматологічна допомога в Польщі, а також на що потрібно звернути увагу , коли звертаєшся на прийом до лікаря.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja implantologicznazadzwoń
  • Konsultacja protetycznazadzwoń

Lekarze wykonujący stomatologia w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa stomatologia w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

chirurg stomatolog, implantolog

w BJB Stomatologia Estetyczna

8,7 / 10
lek. dent. Natalia Prysyazhna

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. dent. Elżbieta Zgłobicka

stomatolog

w Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej

lek. dent. Olga Szymeczko

stomatolog

w NOVA Stomatologia

Stomatologia Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia w Krakowie na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 350 zł za usunięcie zęba ósmego natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 1100 zł (odbudowa zęba kompozytem).

Ile kosztuje stomatologia w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 52 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia w innych miastach.

Stomatologia w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w NOVA Stomatologia Gabinet zabiegowy w NOVA Stomatologia

Kraków to wyjątkowo lubiane przez turystów miasto – według badań przeprowadzonych przez Małopolską Organizację Turystyczną w 2011 roku odwiedziła je rekordowa liczba zwiedzających z kraju i zagranicy: 8,6 mln. Ale spora część z nich przyjechała nie tylko po to, żeby podziwiać Wawel bądź kupować biżuterię z bursztynu pod Sukiennicami. Miasto jest często wybierane przez turystów medycznych, w tym tych, którzy chcą wyleczyć zęby u profesjonalisty, ale jednocześnie zapłacić mniej niż na Zachodzie.

Stomatologia stoi tu na wysokim poziomie. Z powodu ogromnej konkurencji placówki bardzo dbają o jakość usług, zachęcają promocjami zabiegów (np. znieczulenie gratis), a także indywidualnym podejściem do klienta, jak Profesjonalne Studio Stomatologii Aesthetica Dermadent, które najbardziej wrażliwym na ból oferuje możliwość leczenia w narkozie. Kliniki troszczą się także o zadowolenie małoletnich klientów, mając w swojej ofercie bezbolesne borowanie powietrzem i Twinky Star – kolorowe wypełnienia do zębów mlecznych (ma je, m.in., Non Stop Dent, Galeria Uśmiechu, Triodent).

Kliniki stomatologiczne w Krakowie – profesjonalizm w każdym calu

Kliniki w Krakowie mogą się pochwalić wykwalifikowaną kadrą specjalistów, docenianych nie tylko przez świat medyczny, ale przede wszystkim przez pacjentów. Dr n. med. Tomasz Nowak, chirurg i implantolog z Aesthetica Dermadent, otrzymał prestiżową nagrodę Platinum Preferred Award 2011. Z kolei Centrum Stomatologii Estetycznej Indexmedica zostało uhonorowane nagrodą Najwyższa Jakość w Medycynie. Centrum ma także certyfikaty Solidna Firma oraz Przedsiębiorstwo Fair Play, a jego pracownicy tworzą zespół profesjonalistów znających wiele języków (m.in. angielski, niemiecki, rosyjski i szwedzki). Dr Krzysztof Gończowski oraz dr Andrzej Gala są doktorami nauk medycznych, a niedługo grupę powiększy także lek. stom. Ayman Abdel-Haq, specjalista periodontologii.

Krakowskie gabinety wyposażone są w świetnej jakości sprzęt, czego przykładem może być Swissdent – Centrum Stomatologii posiadające nowoczesny komputer do znieczuleń SleeperOne. Placówka specjalizuje się w protetyce i ortodoncji, więc warto tu przyjść, jeśli ktoś potrzebuje aparatu ruchomego bądź stałego (grubo- lub cienkołukowego). Natomiast Centrum Stomatologiczne Duck-Dent posługuje się najnowszej generacji elektronicznym endometrem, dzięki któremu wyznaczanie długości kanału korzeniowego jest bardzo precyzyjne. Wyleczenie zgorzeli miazgi albo zęba czterokanałowego nie będzie strasznym przeżyciem, jeśli zdecydujemy się przyjść tu na zabieg.

Stomatologia w Krakowie – zabiegi na światowym poziomie

Kadra w NOVA Stomatologia Kadra w NOVA Stomatologia

Kliniki oferują pacjentom nie tylko profilaktykę typu usuwanie złogów i kamienia nazębnego przez skaling, ale także bardziej złożone zabiegi. Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej, lek. stom. Anna Pytlik (Wapdent), specjalizuje się w endodoncji, czyli leczeniu kanałowym. Jak pisze na swojej stronie, jest znakomita w „trudnych, beznadziejnych przypadkach". Natomiast pasją lek. stom. Magdaleny Gromadki-Długosz (Vitadent), Lekarza Roku 2011, jest szeroko rozumiana protetyka, przede wszystkim implanty. Implantologiem jest również Radostaw Witkowski (Studio Stomatologii Estetycznej SE+), do którego pacjenci mogą się zgłosić  w sytuacji wymagającej skomplikowanej operacji, ponieważ jednocześnie jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej.

Kiedy natomiast klienci chcą poprawić wygląd uzębienia, do wyboru mają cały wachlarz usług stomatologii estetycznej. Jeśli zęby są niezbyt efektowne, można poprawić ich estetykę licówkami porcelanowymi, które nakłada się na powierzchnię, zmieniając kształt, długość i kolor zęba. W przypadku braku jednego lub kilku zębów pomóc mogą wkłady koronowe lub mosty porcelanowe – trwałe uzupełnienia protetyczne na zębach pacjenta. Specjalista chirurgii stomatologicznej, Ryszard Gładysz (Unident), ma wielkie doświadczenie w tego typu zabiegach, więc coraz częściej gości zagranicznych pacjentów.

Więcej na temat stomatologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…