Operacja stawu skokowego Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie stopy / stawu skokowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Poznania. Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (31 km od Poznania) w cenie 1800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Poznania na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 15000 zł (operacja palucha koślawego / halluksa).

Ile kosztuje operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w innych miastach.

Więcej na temat operacje i leczenie stopy / stawu skokowego