USG narządów wewnętrznych Łódź

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący USG narządów wewnętrznych w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach.

lek. Mateusz Kamiński

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Piotr Biłko

lekarz chorób wewnętrznych, radiolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Marek Ślusarski

ginekolog-położnik, endokrynolog, naprotechnolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Alicja Wolska

w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej

w CODE Centrum Medyczne

lek. Magda Borowiec-Hołub

w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej

w CODE Centrum Medyczne

lek. Piotr Byczkiewicz

endokrynolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Krzysztof Stanek

endokrynolog dziecięcy

w CODE Centrum Medyczne

USG narządów wewnętrznych Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG narządów wewnętrznych w Łodzi na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 60 zł za USG piersi natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 241 zł (USG piersi).

Ile kosztuje USG narządów wewnętrznych w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG narządów wewnętrznych w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG narządów wewnętrznych w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 59 innych miastach. Sprawdź ceny USG narządów wewnętrznych w innych miastach.

USG narządów wewnętrznych w Łodzi - gdzie najlepiej?

Badanie USG polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych do obrazowania narządów wewnętrznych człowieka. Metoda jest bezinwazyjna i może być powtarzana wielokrotnie (USG może być bez przeszkód wykonywane nawet u kobiet w ciąży). Na badanie ultrasonograficzne narządów wewnętrznych należy udać się na czczo (w celu prawidłowego zobrazowania pęcherza moczowego na godzinę przed procedurą zaleca się wypić około pół litra niegazowanej wody).

Diagnostyka ultrasonograficzna narządów wewnętrznych w Łodzi

W Łodzi badanie ultrasonograficzne narządów wewnętrznych wykonać może lek. med. Michał Włodarczyk, lekarz medycyny nuklearnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Zakładzie Medycyny Nuklearnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada certyfikat ukończenie kursu Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii „Podstawy USG narządów jamy brzusznej, sutka i tarczycy”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Nuklearnej. Przeprowadza USG jamy brzusznej, nerek, moczowodów, pęcherza moczowego oraz miednicy mniejszej. Udać się można do niego również na diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy i przytarczyc oraz piersi.

USG narządów wewnętrznych przeprowadzić można także w Szpitalu Prywatnym Pulsmed, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu badań diagnostycznych. W placówce do badań ultrasonograficznej stosuje się nowoczesny aparat cyfrowy USG 3D Acuson X 300 firmy Siemens. Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice, które umożliwiają wykonywanie badań z wykorzystywaniem obrazowania w trybie 2D, 3D (obrazowanie trójwymiarowe w czasie rzeczywistym foursight 3D) oraz z użyciem opcji Dopplera przepływów naczyniowych i tkankowych. Do ośrodka udać się można na USG jamy brzusznej (razem z nerkami), układu moczowego, narządów rodnych oraz jąder i prostaty. Oferta Szpitala obejmuje ponadto badanie USG tarczycy, piersi i sutków, węzłów chłonnych, ślinianek oraz tkanek miękkich wskazanej okolicy.

Na diagnostykę ultrasonograficzną narządów wewnętrznych udać się można do Centrum Medycznego INTERMED, w którym do badań USG wykorzystuje się nowoczesne aparaty cyfrowe firmy Toshiba i General Electric. Za ich pomocą wykonuje się USG jamy brzusznej, narządów rodnych (głowicą brzuszną i endowaginalną), układu moczowego i gruczołu krokowego, jąder oraz tarczycy. W placówce pacjenci poddać się mogą również badaniu ultrasonograficznemu piersi i ślinianek. W Centrum przeprowadza się badanie USG Dopplera oraz USG stawów biodrowych u niemowląt.

Pacjenci szukali zabiegu usg narządów wewnętrznych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.

Więcej na temat USG narządów wewnętrznych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…