Inne badania diagnostyczne Lubliniec i okolice

Bezpośrednio w Lublińcu nie dysponujemy placówką wykonującą inne badania diagnostyczne, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Lublińca. Inne badania diagnostyczne można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie (35 km od Lublińca) w cenie 30 zł lub w Ado-Med 2 Roman Elias w Chorzowie (45 km od Lublińca) gdzie cena za inne badania diagnostyczne wynosi 18 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący inne badania diagnostyczne w Lublińcu

W Lublińcu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach.

dr n. med. Szymon Dworniczak

pulmonolog, lekarz chorób wewnętrznych

w NZOZ ATOMED

Inne badania diagnostyczne Lubliniec - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury inne badania diagnostyczne w 3 placówkach w Lublińcu. Najniższa cena wynosi 18 zł w Ado-Med 2, najwyższa to 35 zł, natomiast średni koszt to 28 zł.

Ile kosztuje inne badania diagnostyczne w Lublińcu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi inne badania diagnostyczne w Lubliniec placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny inne badania diagnostyczne w innych miastach.