Endoprotezoplastyka całkowita kolana Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 17 innych klinik z okolicy Częstochowy. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (237 km od Częstochowy) w cenie 18900 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (202 km od Częstochowy) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 21000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 17 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 12870 zł w Szpital na Klinach, najwyższa to 26000 zł, natomiast średni koszt to 18239 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego