Lekarze wykonujący wybielanie zębów w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa wybielanie zębów w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Katarzyna Reczyńska-Chrzanowska

stomatolog

w NovoDent-Med Radomsko

Wybielanie zębów Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów w Częstochowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 600 zł za wybielanie zębów metodą nakładkową natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 1000 zł (wybielanie zębów metodą nakładkową).

Ile kosztuje wybielanie zębów w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wybielanie zębów metodą nakładkową
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  od 600 zł
  do 800 zł

  Bytom, Rynek 12
  wybielanie zębów fotelowe (efekt na 1 wizycie) - 1200 zł wybielanie nakładkowe ( efekt po 2 tygodniach) - 1000 zł

  od 1000 zł
  do 1000 zł

 • Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe
  Radomsko, 11 Listopada 11e/35

  od 800 zł
  do 800 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Wybielanie zębów w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Kadra w NovoDent-Med Radomsko Kadra w NovoDent-Med Radomsko

Nie od dziś wiadomo, że białe zęby dodają urody. Właściciele olśniewającego uśmiechu są uważani za bardziej atrakcyjnych, a do tego bardziej wesołych, ponieważ często się śmieją. Analogicznie, ci, którzy wstydzą się swojego nieestetycznego, pożółkłego uzębienia, pokazują je rzadko i są uważani za smutnych. Tak więc widać, że nie jest to jedynie defekt estetyczny, ale i ważny problem, rzutujący na życie społeczne.

Współcześnie można z łatwością rozjaśnić odcień szkliwa o co najmniej kilka tonów. W tym celu wykorzystuje się system nakładek na zęby (szyn), które można stosować w gabinecie stomatologa albo w domu. Najczęściej zaleca się pacjentom wybielanie nocne – zakładanie szyn przed snem, po wcześniejszym wypełnieniu ich specjalnym preparatem. Nowszą techniką jest wybielanie laserowe z zastosowaniem specjalnej lampy. Dzięki tej metodzie w ciągu godziny można znacząco rozjaśnić zęby. Podczas zabiegu stomatolog nakłada na dziąsła pacjenta ochronne nakładki, a następnie pokrywa zęby żelem i naświetla je lampą. Pod wpływem światła preparat wchodzi w reakcję chemiczną ze szkliwem, co daje efekt wybielenia. Przez kilka dni po zabiegu można odczuwać zwiększoną wrażliwość uzębienia, prócz tego należy przestrzegać tzw. białej diety – unikać potraw i napojów, które mogą zabarwić świeżo wybielone zęby (kawa, herbata, soki itp.).

Częstochowa – polecane kliniki stomatologiczne

Profesjonalne zabiegi wybielania zębów cieszą się ogromną popularnością. Pacjenci chcą mieć nie tylko zdrowe, ale i śnieżnobiałe uzębienie, więc coraz częściej wybierają kliniki, patrząc na ofertę wykonywanych w nich usług rozjaśniania szkliwa. Miastem, które może się poszczycić dużą liczbą ośrodków zajmujących się wybielaniem zębów, jest Częstochowa. Znajduje się w nim Centrum Wybielania Zębów WhiteSpa – placówka, która specjalizuje się wyłącznie w takich zabiegach. Procedury przeprowadzane są przy zastosowaniu lampy Beyond Polus, a stosowany podczas wybielania żel jest oparty na nadtlenku wodoru i składnikach zmniejszających wrażliwość zębów. Ośrodek posiada swoje filie w Gorzowie Wielkopolskim i w Szczecinie.

W Częstochowie mieści się również jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w regionie – Dental Clinic Szostak. Pacjenci mogą poddać się w niej zabiegom wybielającym z udziałem systemu Zoom! Advanced Power. To lampa trzeciej generacji wyprodukowana przez amerykańską firmę DISCUS Inc. System jest stosowany od prawie 8 lat w ponad 90 krajach na całym świecie, a w Polsce posiada go zaledwie parę klinik. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Anna Komarska-Szostak, a sam ośrodek współpracuje z Kliniką dr Romana Borczyka z Katowic, dzięki czemu może oferować pacjentom zaawansowane zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki.

Centrum Stomatologiczno-Medyczne Stomed posiada w swojej ofercie zabiegi wybielające z użyciem lampy. Przeprowadzający usługę dentyści wykorzystują zaawansowaną technologię zimnego światła, uzyskując efekt wybielenia zębów o co najmniej kilka tonów. Członkami personelu są m.in. lek. stom. Anna Kapustecka oraz lek. stom. Anna Kaczmarska, specjalistki stomatologii ogólnej. W ofercie ośrodka znajduje się także metoda nakładkowa, stosowana przez pacjenta w domu, pod ścisłą kontrolą lekarza. Każdy pacjent otrzymuje szyny wykonane z elastycznego tworzywa termoplastycznego oraz strzykawki z żelem wybielającym.

Kliniki specjalizujące się w wybielaniu zębów

Kadra w NovoDent-Med Radomsko Kadra w NovoDent-Med Radomsko

Przychodnia Stomatologiczna „Dentaria” proponuje pacjentom jednowizytowe wybielanie zębów w gabinecie oraz metodę nakładkową w domu. Stomatolodzy ośrodka wykorzystują w tym celu preparat Opalescence, pozwalający na rozjaśnienie uśmiechu nawet o kilka tonów, a także na skuteczne usunięcie przebarwień. Każdy pacjent, który podda się w placówce zabiegowi, otrzymuje Certyfikat potwierdzający jakość wykonanej usługi. Stomatologiem zajmującym się rozjaśnianiem uzębienia jest lek. dent. Iwona Żuławińska, kierownik przychodni.

Kolejna placówka to Przychodnia stomatologiczna Kadent, założona w 1992 roku przez lek. stom. Katarzynę Kunicką, specjalistkę stomatologii ogólnej. Do zabiegów wybielających wykorzystuje się w niej lampę Beyond. Drugą oferowaną przez ośrodek metodą wybielania zębów jest technika nakładkowa (wybielanie nocne), przy której każdy pacjent otrzymuje indywidualnie wykonane nakładki oraz specjalistyczny żel wybielający o odpowiednim stężeniu. Stopień stężenia żelu jest uzależniony od koloru uzębienia. Do zespołu medycznego przychodni należy lek. stom. Radosław Feleszko oraz lek. stom. Andrzej Boral.

Osoby pragnące mieć śnieżnobiałe zęby mogą udać się również do gabinetu White & Beauty. Jego specjaliści zajmują się przeprowadzaniem laserowego wybielania zębów. Jeszcze jedną placówką godną uwagi pacjentów jest Centrum Stomatologiczne GAPDENT. Zabiegi wybielania zębów wykonuje w nim lek. dent. Joanna Sitko-Gap.

Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Zawiercie.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…