Operacja i leczenie biodra Częstochowa

Lekarze wykonujący operacje i leczenie biodra w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa operacja biodra w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Tomasz Suchmiel

ortopeda

w ORTHOmedyk

Operacje i leczenie biodra Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie biodra w Częstochowie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 9500 zł za artroskopia diagnostyczna stawu biodrowego natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 25000 zł (endoprotezoplastyka całkowita bezcementowa stawu biodrowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie biodra w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie biodra w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie biodra w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie biodra w innych miastach.

Operacje i leczenie biodra w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Na operacyjne leczenie stawu biodrowego pacjenci z Częstochowy i okolic mogą udać się zarówno do szpitali na oddziały ortopedyczne, jak i do prywatnych placówek medycznych zajmujących się chirurgią ortopedyczną. W zależności od stopnia i rodzaju schorzenia będą poddawani takim zabiegom jak: artroskopia czy endoprotezoplastyka. Operacje te, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik, przyczynią się do wyeliminowania schorzenia oraz zlikwidowania dolegliwości bólowych, co przyczyni się do polepszenia codziennego funkcjonowania.

Na leczenie operacyjne stawu biodrowego do Częstochowy

Klinika Jurajska to placówka medyczna, gdzie z zakresu ortopedii lekarze zajmują się m.in. schorzeniami stawu biodrowego. Leczą m.in. koksatrozę w sposób zachowawczy oraz operacyjny. Jednym z lekarzy, pracujących w klinice jest dr Artur Gap, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2007 roku. Pan doktor podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu swojej dziedziny medycyny. Interesuje się m.in. nowoczesnymi technologiami chirurgicznymi oraz artroskopią w leczeniu schorzeń stawów.

Częstochowski Miejski Szpital Zespolony posiada Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, na którym leczeni są pacjenci z problemami stawów biodrowych zarówno w przypadku choroby zwyrodnieniowej jak i złamań. Jednym z kadry lekarskiej jest tutaj dr Dariusz Kopczyński, specjalista ortopedii i traumatologii (dyplom I stopnia w roku 1994 oraz II stopnia w roku 2000).

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej lekarze zajmują się leczeniem urazów narządów ruchu, także przeprowadzają endoprotezoplastykę w leczeniu zwyrodnień stawów biodrowych oraz wykonują zabiegi artroskopowe stawów (w tym stawów biodrowych). Z kadry lekarskiej wymienić tu można dra Łukarza Kopulińskiego, specjalistę ortopedii i traumatologii od 2013 roku. Pan doktor odbył specjalistyczne zagraniczne szkolenia m.in. z zakresu chirurgii miednicy w Grazie w Austrii.

W Centrum Medycznym Klara działa Oddział Ortopedii Narządu Ruchu, na którym pacjenci mogą poddać się zabiegom takim jak: artroskopowemu leczeniu schorzeń i urazów stawów (m.in. biodrowych) oraz endoprotezoplastyce pierwotnej i rewizyjnej stawu nie tylko biodrowego, ale także kolanowego i ramiennego. Również osoby ze złamaniami w obrębie miednicy zostaną poddani leczeniu operacyjnemu. Takie i inne zabiegi wykona tutaj dr n. med. Sławomir Milka, specjalista ortopedii i traumatologii II stopnia od 1993 roku. Pan doktor swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując na szpitalnych oddziałach ortopedycznych, np. w latach 1984-1987 na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu.

W Centrum Artroskopii, Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej, Traumatologii Sportowej Orthomedyk pacjenci z problemami stawu biodrowego mogą poddać się artroskopii lub endoprotezoplastyce. Ten pierwszy zabieg lekarz wykonuje w przypadku konfliktu panewkowo-udowego (FAI), strzelającego biodra, wczesnej a także późnej chorobie zwyrodnieniowej. Leczy w ten sposób także przewlekłe stany zapalne (schorzenia reumatyczne), martwię jałową oraz uszkodzenia chrząstki stawowej. Pan doktor zakłada również, w zależności od schorzenia, endoprotezy stawu biodrowego tj. endoprotezę krótkotrzepieniową, całkowitą  oraz kapoplastykę głowy kości udowej. Lekarzem tym jest dr Tomasz Suchmiel, specjalista ortopedii i traumatologii (dyplom I stopnia w 1995 roku oraz II stopnia w roku 1999). W swoim dorobku pan doktor posiada liczne certyfikaty za udział w szkoleniach z zakresu artroskopii oraz endoprotezoplastyki, np. "Alloplastyka stawu biodrowego i kolanowego" z 2000 roku oraz "Artroskopia stawu biodrowego" Warszawa 2014 r.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie biodra w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat operacje i leczenie biodra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…