Leczenie kanałowe (endodoncja) Częstochowa

Lekarze wykonujący endodoncja - leczenie kanałowe w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa leczenie kanałowe w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Robert Wcisło

stomatolog

w Stomatologia Wcisło

Endodoncja - leczenie kanałowe Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą endodoncja - leczenie kanałowe w Częstochowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 80 zł za aplikacja MTA natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 1450 zł (powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem).

Ile kosztuje endodoncja - leczenie kanałowe w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endodoncja - leczenie kanałowe w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen endodoncja - leczenie kanałowe w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem
  Częstochowa, Wodzickiego 43

  od 400 zł do 900 zł

  Częstochowa, Krynicka 1/3

  od 550 zł do 1450 zł

 • Leczenie zęba 4 kanałowego bez mikroskopu
  Częstochowa, Kilińskiego 166
  leczenie siekaczy i kłów - 500 zł, powtórne - 600 zł, leczenie zębów przedtrzonowych - 650 zł, powtórne - 750 zł, leczenie zębów trzonowych - 850 zł, powtórne - 950 zł

  od 500 zł do 500 zł

 • Leczenie zęba 1 kanałowego pod mikroskopem
  Częstochowa, Wodzickiego 43

  300 zł

  Częstochowa, Krynicka 1/3

  od 360 zł do 400 zł

 • Aplikacja MTA
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  80 zł

Posiadamy również ofertę w 49 innych miastach. Sprawdź ceny endodoncja - leczenie kanałowe w innych miastach.

Endodoncja - leczenie kanałowe w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Leczenie endodontyczne (kanałowe) konieczne jest w momencie, gdy dochodzi do zapalenia miazgi zęba. Polega na mechanicznym usunięciu bakterii z korzeni zęba, które następnie są dezynfekowane i wypełniane substancją stabilizującą. Leczenia kanałowe przeprowadzane jest przy użyciu precyzyjnych narzędzi, umożliwiających dokładną penetrację korzeni zębowych (mikroskopy endodontyczne, endometry).

Leczenie kanałowe w Częstochowie – gdzie można się na nie udać

W Częstochowie leczeniu kanałowemu poddać się można w Przychodni Stomatologicznej Kadent, w której przeprowadzana jest cała gama procedur endodontycznych. W placówce każdy etap leczenia kontrolowany jest poprzez zdjęcie wewnątrzustne. Do ośrodka udać się można na opracowanie i wypełnienia kanałów, dewitalizację zęba i założenie opatrunku czasowego do kanału, a także na usunięcie złamanego narzędzia z kanał oraz na leczenie kanałowe martwego zęba.

Na leczenie kanałowe w Częstochowie udać się także można do Centrum Medycznego OLMEDICAL, w którym świadczone jest kompleksowe leczenie stomatologiczne. W placówce pacjenci poddać się mogą leczeniu zmian zapalnych w tkankach okołowierzchołkowych, maszynowemu opracowaniu kanałów korzeniowych systemem ENDO IT oraz wypełnieniu kanałów systemem BEE FEEL+BEE FEEL PACK. Oferta ośrodka obejmuje ponadto m.in. komputerowy pomiar długości roboczej kanałów korzeniowych, wkłady koronowo-korzeniowe i wsteczne wypełnienie kanałów korzeniowych, a także powtórne leczenie kanałowe ReEndo oraz usuwanie kanałów korzeniowych złamanych narzędzi endodontycznych.

Leczenie endodontyczne w swojej ofercie posiada również lek. med. Tomasz Olek, specjalista stomatolog ogólny i endodonta, który j członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu endodoncji, w tym pracy „Podejmowanie decyzji, planowanie i postępowanie w przypadku niepowodzenia leczenia endodontycznego”. Wygłosił także referat „Charakterystyka chemiczna i użytkowa niklowo-tytanowych rotacyjnych narzędzi endodontycznych nowej generacji HyFlex CM z kontrolowaną pamięcią kształtu- doniesienia wstępne” w czasie XII Konferencji Biomateriałów i Mechaniki Stomatologii. Udać się do niego można na wsteczne wypełnienie kanałów korzeniowych, powtórne leczenie kanałowe oraz usunięcie z kanałów korzeniowych złamanych narzędzi, a także leczenie zmian zapalnych w tkankach okołowierzchołkowych.

Pacjenci szukali zabiegu endodoncja - leczenie kanałowe w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat endodoncja - leczenie kanałowe