Leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Częstochowy. Leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami można przeprowadzić m.in. w MEDICA NATURA - Stomatologia i Medycyna Estetyczna w Poznaniu (232 km od Częstochowy) w cenie 500 zł lub w KORE Centrum Fizjoterapii Specjalistycznej w Swarzędzu (226 km od Częstochowy) gdzie cena za leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami wynosi 130 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami w 2 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 130 zł w KORE Centrum Fizjoterapii Specjalistycznej, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 315 zł.

Ile kosztuje leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 2 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami w innych miastach.

Więcej na temat leczenie bruksizmu / zgrzytania zębami