Usuwanie zmarszczek laserem Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie zmarszczek, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Częstochowy. Laserowe usuwanie zmarszczek można przeprowadzić m.in. w Coco Clinic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Tarnowskich Górach (46 km od Częstochowy) w cenie 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Coco Clinic

Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113 (46 km od Częstochowy)
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  93 opinii
  • Laserowe usuwanie zmarszczek od 250 zł
  • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 2000 zł
  • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem od 1000 zł
  • Czoło - usuwanie zmarszczek laserem 400 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Laserowe usuwanie zmarszczek najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek najbliżej Częstochowy na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 400 zł za czoło - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 2000 zł (twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek najbliżej Częstochowy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek najbliżej Częstochowy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Procedura laserowego wygładzania zmarszczek stanowi skuteczną metodę likwidacji tych oznak starzenia. Przed zabiegiem nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek badań, istnieje jednak szereg przeciwwskazań, wśród których wymienić można choroby nowotworowe skóry, infekcje bakteryjne lub wirusowe, ciążę i karmienie piersią oraz stosowanie antybiotyków lub sterydów. W celu osiągnięcia pełnych rezultatów laseroterapii zaleca się kilkukrotne przeprowadzenie zabiegu.

Odmładzanie skóry za pomocą lasera w Częstochowie – gdzie udać się na zabieg

Laserową likwidacje zmarszczek przeprowadza lek. med. Joanny Magdzierz-Orlitz, dermatolog. Jedną z dziedzin jej zainteresowania jest laseroterapia, a do procedury usuwania zmarszczek stosuje chirurgiczny laser CO2 Flaming-Frax, który dzięki specjalnej technologii bardzo krótkich impulsów umożliwia szybki powrót do aktywności codziennej. Ten sam zabieg wykonuje również dzięki wykorzystaniu lasera medycznego Mosaic, za którego pomocą leczy również zwiotczenie skóry, rozstęp, wszelkiego rodzaju blizny oraz przeprowadza regenerację i odmładzanie skóry. Jej oferta z zakresu wygładzenia zmarszczek obejmuje także użycie toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego.

W Lublińcu, który znajduje się 37 kilometrów, od Częstochowy, laserowe usuwanie zmarszczek jest możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycznym VENO-MED. Procedura wykonywana jest w placówce za pomocą frakcyjnego lasera CO2 niemieckiej firmy Ascelepion. Urządzenie, dzięki emisji fali o długości 10600 nm, umożliwia znaczącą poprawę faktury skóry. Przy jego użyciu likwidowane są szczególnie głębokie zmarszczki wokół ust, w okolicach oczu oraz podbródka. Oferta Centrum z zakresu redukcji zmarszczek obejmuje również zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, preparatu Ellansé oraz preparatu Scupltra. Wykonywane są w nim również procedury z użyciem złotych nici, nici Silhouette-Lift oraz przy zastosowaniu urządzenia DERMAPEN, które pozwala na wprowadzenie substancji czynnych w głębokie warstwy skóry za pomocą pulsujących igieł.

W swojej ofercie w Częstochowie laserową redukcję zmarszczek ma również Klinika Esteticmed. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lesera Mosaic eCO2, firmy Lutronik. Placówka jako pierwsza w kraju wprowadziła do swojej oferty II generację tego lasera. Urządzenie emituje długośc fali 10600, co pozwala na skuteczne zwalczanie głębokich zmarszczek. Do likwidacji zmarszczek w Klinice stosuje się także laser Freaxel re:store oraz Ipixel ER, czyli nowoczesną głowicę lasera Er:YAG firmy Alma Laser, która przy użyciu platformy Harmony XL pozwala na redukcję nawet głębokich zmarszczek.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…