Zwężanie pochwy laserem Częstochowa

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Wojciech Mleczko

ginekolog-położnik

w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia

10 / 10
lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

Zwężanie pochwy laserem Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 3 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Olmedical, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1400 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Laserowe obkurczanie pochwy jest zabiegiem nieinwazyjnym, który polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera, którego wiązki powodują obkurczanie się tkanek pochwy oraz stymulację produkcji włókien kolagenowych. Wśród głównych efektów zabiegu wymienia się zmniejszenie obwodu pochwy, a co za tym idzie, zwiększenie doznań seksualnych. Procedura prowadzi również do poprawy elastyczności pochwy. Zabieg nie wymaga hospitalizacji. Efekty laserowego obkurczania pochwy odczuwalne są po około 30 dniach i utrzymują się przez 2 lata. Najczęściej do osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy wykonać jeden zabieg (procedurę można powtarzać).

Zabieg laserowego zwężenia pochwy w Częstochowie – gdzie można się na niego udać

Zabieg obkurczania pochwy laserem wykonać może lek. med. Jan Bińczyk, specjalista ginekolog i położnik, który procedurę zwężenia pochwy przeprowadza przy użyciu lasera MonaLisa Touch. Lasery wykorzystuje również do wybielania i ujędrniania warg sromowych oraz wybielania odbytu. Specjalizuje się także w laserowym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu (laser MonaLisa Touch). Jego oferta obejmuje ponadto leczenie zaburzeń statyki dna miednicy mniejszej, operacje laparoskopowe oraz histeroskopowe.

W Częstochowie zwężanie pochwy laserem jest także możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycznym OMEDICAL. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Oprócz zabiegu laserowego obkurczania pochwy wykonać tu można także laserową rewitalizację pochwy. Do ośrodka udać się można również na modelowanie i rewitalizację warg sromowych, lipolizę wzgórka łonowego oraz korekcję poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza. Oferta Centrum obejmuje ponadto lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, rewitalizację okolic intymnych osoczem bogatpłytkowym, plastykę napletka łechtaczki oraz powiększenie punktu G.

Na zabieg laserowego zwężania pochwy udać się również można do MEDYK CENTRUM. Procedura przeprowadzana jest przy użyciu lasera MonaLisa Touch. W placówce laser ten jest wykorzystywany do korekcji warg sromowych oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do ośrodka udać się można również na powiększanie punktu G oraz wypełnianie i rewitalizację warg sromowych (zabiegi przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego). Oferta Centrum z zakresu ginekologii plastycznej obejmuje ponadto plastykę warg sromowych, nacięcie zbyt grubej błony dziewiczej, odtworzenie błony dziewiczej oraz odkrycie i uwypuklenie łechtaczki.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…