Rekonstrukcje piersi Częstochowa

Lekarze wykonujący rekonstrukcje piersi w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa rekonstrukcja piersi w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Rekonstrukcje piersi Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rekonstrukcje piersi w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za rekonstrukcja brodawki sutkowej natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 8000 zł (rekonstrukcja piersi własną tkanką tłuszczową).

Ile kosztuje rekonstrukcje piersi w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rekonstrukcje piersi w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rekonstrukcje piersi w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rekonstrukcja piersi przy użyciu endoprotezy / implantu
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 5000 zł
  do 8000 zł

 • Rekonstrukcja piersi własną tkanką tłuszczową
  Częstochowa, Meliorantów 3
  tylko jako metoda uzupełniająca inny zabieg powiększenia piersi

  od 6000 zł
  do 8000 zł

 • Rekonstrukcja brodawki sutkowej
  Częstochowa, Krynicka 1/3
  (znieczulenie miejscowe)

  2000 zł

 • Rekonstrukcja otoczki i brodawki piersi
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 2500 zł
  do 4000 zł

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny rekonstrukcje piersi w innych miastach.

Rekonstrukcje piersi w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Chirurgia rekonstrukcyjna umożliwia odbudowanie gruczołu piersiowego, który został zmieniony lub uszkodzony na skutek oparzenia czy urazu mechanicznego. Najczęściej jednak ma ona zastosowanie podczas leczenia wad wrodzonych piersi (tzw. zespół Polanda) lub odtworzenia ich funkcji oraz wyglądu po przeprowadzonych amputacjach, np. z powodu nowotworu. Rekonstrukcje piersi przeprowadzane są przy użyciu własnej tkanki pacjenta lub materiałów syntetycznych. Możliwe jest także odbudowanie gruczołu piersiowego przez połączenie obu tych metod.

Rekonstrukcje piersi w Częstochowie

Rekonstrukcje piersi w Częstochowie wykonuje chirurg onkolog lek. med. Przemysław Jasnowski, który posiada także specjalizację z chirurgii ogólnej. Zabieg ten przeprowadza przy użyciu tkanek własnych pacjentki i ekspanderów oraz protez. Ponadto świadczy usługi z zakresu powiększania lub zmniejszania piersi, mastopeksji oraz lipofillingu piersi. Doświadczenie zawodowe zdobywa m.in. w zagranicznych placówkach, w tym w Klinice Chirurgii Piersi i Centrum Leczenia Chorób Piersi w Bad Saarow w Niemczech czy w Instituto Nazionale dei Tumori w Mediolanie.

Chirurg plastyczny lek. med. Anna Olender przeprowadza zabieg rekonstrukcji piersi w oddalonych o ok. 30 km od Częstochowy Żarkach Letnisko. Umiejętności praktyczne zdobywała m.in. pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa, specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej. Posiada także certyfikaty ukończenia wielu kursów z zakresu operacji piersi, m.in. Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna oraz International Course on Breast Reshaping przeprowadzonym w Madrycie. Uczestniczyła także w konferencji naukowo-szkoleniowej Chirurgia piersi - powikłania i leczenie.

Na zabieg rekonstrukcji gruczołu piersiowego można się udać w Częstochowie także do lek. med. Ryszarda Suliga, specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. W swojej ofercie posiada on również usługi z zakresu powiększania, podniesienia lub pomniejszenia piersi. Brał udział w licznych kursach oraz konferencjach na temat chirurgii plastycznej, np. Workshop of Plastik and Reconstructive Surgery czy Wybrane problemy współczesnego leczenia raka piersi. Posiada także certyfikaty ukończenia zagranicznych szkoleń, w tym m.in. w Londynie The European Akademy of Cosmetic Surgery.

Pacjenci szukali zabiegu rekonstrukcje piersi w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat rekonstrukcje piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…