Podcięcie wędzidełka prącia Częstochowa

Podcięcie wędzidełka prącia w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Wędzidełko to bardzo delikatny trójkątny fałd skórny między napletkiem a żołędzią. Czasami jest nazbyt krótkie, co może uniemożliwiać zsuwanie napletka oraz powodować ból w trakcie stosunku seksualnego. W niektórych sytuacjach może nawet dojść do jego zerwania. Kilkukrotne zerwanie może zaś doprowadzić do zbliznowacenia napletka, przez co problem nasila się. Jedną z metod leczenia krótkiego wędzidełka (z łać. frenulum breve) jest chirurgiczne podcięcie – chirurg lub urolog zazwyczaj robi poprzeczne nacięcie na wędzidełku, a następnie zajmuje się jego plastyką. Zabieg przeprowadza się przy znieczuleniu miejscowym. Przez 4 – 5 tygodni po zabiegu, do czasu całkowitego wyleczenia rany, należy wstrzymać się przed aktywnością seksualną, a ranę przemywać według zaleceń lekarza prowadzącego. Powrót do pracy jest zazwyczaj możliwy po kilku dniach.

Urolodzy i chirurdzy na terenie Częstochowy

Jednym z lekarzy zajmujących się korekcją wędzidełka prącia jest dr n. med. Władysław Bryc, chirurg i specjalista urolog, który posiada własny gabinet, zlokalizowany przy ul. Nałkowskiej w Częstochowie. Poza korekcją prącia, lekarz zajmuje się także operacjami stulejki, biopsją prostaty czy usuwaniem zmian skórnych z moszny i prącia. Podcięcia wędzidełka podejmuje się także dr Zenon Rudzki, specjalista urolog i chirurg, założyciel i właściciel Ośrodka Urologii Laserowej i Małoinwazyjnej. W jego gabinecie są przeprowadzane także zabiegi związane z diagnostyką i leczeniem raka prostaty, stulejki. W renomowanym gabinecie doktor korzysta z wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego i medycznego, takiego jak laser zielony greenLaser PVD lub NanoKnife.

Leczeniem i operacjami prącia zajmuje się także dr Zbigniew Jabłonka, który prowadzi swój prywatny gabinet przy al. NMP w Częstochowie. Doktor jest specjalistą chirurgiem i absolwentem Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej. Praktyki zawodowe odbywał w Niemczech, w Krankenhaus Schwabing w Monachium, następnie pracował w szpitalach w Polsce, także jako ordynator oddziału chirurgii ogólnej, a jako dyrektor szpitala trzykrotnie otrzymał akredytację za wysoką jakość opieki roztaczanej nad pacjentami. Operacje prącia przeprowadzane są także w Medyk Cetrum, które od 2010r. mieści się w nowym budynku przy Alei Wolności, gdzie wykonywane są zabiegi urologiczne. Placówka posiada certyfikat ISO 9001. Pracuje tutaj dr Tomasz Lubas, specjalista cirurg i urolog, który jest ponadto ordynatorem Oddziału Urologii w Bytomiu.

Podcięcie wędzidełka prącia i po problemie

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Podcinaniem wędzidełka prącia zajmuje się także klinika BellaZone. Tutejszy zespół poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się także leczeniem miejsc intymnych panów, w tym także operacją podcięcia wędzidełka prącia czy operacyjnym leczeniem stulejki. Zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Jarosław Rządkowski, który II stopień specjalizacji z chirurgii uzyskał w 2004r. Doktor jest członkiem m. in. Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Chcąc nieustannie się rozwijać, lekarz bierze udział w licznych szkoleniach w Polsce i zagranicą, by wymienić tutaj tylko kilka z nich, np.: konferencja szkoleniowa na temat „Wczesnego wykrywana nowotworów złośliwych”, warsztat na temat chirurgii laparoskopowej czy uczestnictwo w kongresie „5th international Congress of the Central Europen Vascular Forum”. Personel tego nowoczesnego centrum zlokalizowanego przy ul. Kędrzyńskiej porozumiewa się z pacjentami zagraniczymi w języku angielskim. Podcięciem wędzidełka zajmuje się także lek. med. Wojciech Sobczyński, który przyjmuje w swoim gabinecie przy ul. 3-ego Maja. Doktor specjalizuje się także w operacyjnym leczeniu stulejki i badaniach diagnostycznych.

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…