Laserowa korekcja wzroku Częstochowa

Korekcja wzroku laserem to zabieg, dzięki któremu można usunąć krótkowzroczność, nadwzroczność oraz astygmatyzm. Chcesz poddać się operacji laserowej oczu? Sprawdź listę 1 klinik z Częstochowy, wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i wygodnie umów się na wizytę.

Laserowa korekcja wzroku Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowa korekcja wzroku w Częstochowie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2550 zł za laserowa korekcja wzroku LASEK natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 8300 zł (laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK Customized).

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowa korekcja wzroku w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowa korekcja wzroku w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny laserowa korekcja wzroku w innych miastach.

Laserowa korekcja wzroku w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Operacja laserowa oczu pozwala raz na zawsze uwolnić się od konieczności noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. To szybka i bezpieczna procedura, a pierwsze jej efekty są zauważalne bezpośrednio po jej zakończeniu. Na pełnię rezultatów czeka się zwykle około miesiąca. W tym czasie dochodzi również do zagojenia rogówki, która w trakcie zabiegu jest laserowo modelowana.

Gdzie na zabieg w Częstochowie?

Częstochowską placówką, w której można poddać się laserowej korekcji wzroku, jest Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North. Oprócz laserowej korekcji wad wzroku, ośrodek oferuje również operację zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej. Procedury z zakresu okulistyki w klinice przeprowadza dr n. med. Olga Domańska.

Laserowa korekcja oczu. Cena w Częstochowie

W Centrum Medycznym Alfamedica Silesia North za operację laserową oczu trzeba zapłacić 3000 zł za jedno oko i 5000 zł za dwoje oczu. Do tego należy doliczyć koszt wizyty przedzabiegowej w wysokości 120 zł.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat laserowa korekcja wzroku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…