Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Częstochowy. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (237 km od Częstochowy) w cenie 19900 zł lub w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (59 km od Częstochowy) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 21500 zł. W wymienionej placówce rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7 (237 km od Częstochowy)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  1923 opinii

Zabieg zniosłam znakomicie. Blizny bardzo malutkie, precyzyjne szycie. Po zabiegu doszłam szybko do siebie. Jestem mega przeszczęśliwa, że się na to zdecydowałam. Już teraz -19 kg od 6 lipca! To wielkie szczęście dla mnie i mojej rodziny. Zero zmęczenia ~ Ewelina (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo od 19900 zł
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości od 200 zł

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (59 km od Częstochowy)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  418 opinii

Zabieg przeprowadzony bez komplikacji, minął dopiero miesiąc a ja schudłem już 16 kg. Zdecydowanie polecam ten zabieg wszystkim, którzy cierpią na nadwagę lub ewentualnie mają jakiekolwiek wątpliwości ~ Paweł W (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo 21500 zł
dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

chirurg ogólny, bariatra

Dr n. med. Grzegorz Kowalski posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i laparoskopowej. Specjalizuje się między innymi w operacjach bariatrycznych, takich jak rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja chirurgiczna 280 zł

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 9 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 19900 zł w KCM Clinic, najwyższa to 27900 zł, natomiast średni koszt to 23822 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…