Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Częstochowy. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (59 km od Częstochowy) w cenie 19300 zł lub w KCM Clinic w Jeleniej Górze (237 km od Częstochowy) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 22000 zł. W wymienionej placówce rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wykonuje chirurg plastyczny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54(59 km od Częstochowy)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  274 opinii

Zabieg przeprowadzony bez komplikacji, minął dopiero miesiąc a ja schudłem już 16 kg. Zdecydowanie polecam ten zabieg wszystkim, którzy cierpią na nadwagę lub ewentualnie mają jakiekolwiek wątpliwości ~ Paweł W (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo 19300 zł
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości 200 zł

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7(237 km od Częstochowy)
8,5 / 10  •  Bardzo dobra  •  509 opinii

Zabieg zniosłam znakomicie. Blizny bardzo malutkie, precyzyjne szycie. Po zabiegu doszłam szybko do siebie. Jestem mega przeszczęśliwa, że się na to zdecydowałam. Już teraz -19 kg od 6 lipca! To wielkie szczęście dla mnie i mojej rodziny. Zero zmęczenia ~ Ewelina (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo od 22000 zł
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości 160 zł

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 9 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 13000 zł w LUX MED Warszawa, najwyższa to 27900 zł, natomiast średni koszt to 20900 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo