Lekarze wykonujący implanty zębowe w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa implanty zębowe w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Robert Wcisło

stomatolog

w Stomatologia Wcisło

Implanty zębowe Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe w Częstochowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za implant standard natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 3500 zł (implanty zębowe Straumann).

Ile kosztuje implanty zębowe w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Straumann
  Częstochowa, Wodzickiego 43

  od 3000 zł do 3500 zł

  Częstochowa, Krynicka 1/3

  2999 zł

 • Implanty zębowe Alpha Bio
  Częstochowa, Wodzickiego 43

  od 2000 zł do 2500 zł

 • Implanty zębowe MIS
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  2490 zł

 • Implanty zębowe SGS
  Częstochowa, Wodzickiego 43

  od 2000 zł do 2500 zł

 • Implanty zębowe ICX
  Częstochowa, Wodzickiego 43

  od 2000 zł do 2500 zł

 • Implanty zębowe Thommen Medical
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  2999 zł

  Częstochowa, Kilińskiego 166
  implant z koroną - od 4700 zł korona - od 2200 zł; wszczepienie implantu - od 2500 zł

  od 2500 zł do 2500 zł

 • Implant standard
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  2000 zł

 • Implant Premium
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  2999 zł

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Leczenie implantologiczne stosowane jest w przypadku braku pojedynczego zęba, braku kilku zębów oraz całkowitego bezzębia. Przed jego rozpoczęciem specjalista implantologii informuje pacjenta o procesie leczenia oraz jego cenie. Procedura wszczepienia implantu możliwa jest do przeprowadzenia w zasadzie u każdego dorosłego człowieka. Możliwość taka istnieje również w momencie zaniku kości w miejscu braków zębowych, która wymaga jednak wcześniejszej odbudowy kości. Zabieg implantacji przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 20 do 40 minut (jeden wszczep). Dla zwiększenia komfortu pacjentów w trakcie leczenia coraz więcej placówek oferuje tymczasowe uzupełnienia (na czas gojenia). Stanowią one fundament pod odbudowę protetyczną. W przypadku odpowiedniej higieny jamy ustnej implanty służyć mogą pacjentowi nawet przez cale życie.

Odbudowa braków zębowych w Częstochowie

Leczenie implantologiczne w Częstochowie możliwe jest do przeprowadzenia w Centrum Stomatologii Integralnej Dentaria. W placówce świadczona jest cała gama procedur z zakresu m.in. implantologii, protetyki i chirurgii szczękowej. W klinice stosowane są implanty szwajcarskiej firmy Straumann, które według raportu fińskiej Agency for Medicines zapewniają najwyższy odsetek powodzenia spośród wszystkich zarejestrowanych systemów implantologicznych. Objęte są one 10-letnią gwarancją producenta, która obejmuje również zużycie elementów protetycznych.

Implanty zębowe do odbudowy braków zębowych wykorzystuje również lek. stom. Łukasz Bańczyk, stomatolog ogólny i implantolog. Doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego. Jest certyfikowanym implantologiem, takich firm implantologicznych jak Straumann, Bego i Thommen Medical. Przeprowadza również zabiegi okołoimplantologiczne, w tym zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej oraz rozczepienia wyrostka zębodołowego.

Implanty zębowe wszczepia także lek. stom. Jarosław Sobczyk, specjalista stomatolog ogólny, implantolog i chirurg szczękowy. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Specjalizuje się w leczeniu implantoprotetycznym, zabiegach augmentacji oraz regeneracji kości. W swojej praktyce stosuje m.in. implantację natychmiastową, implanty tymczasowe oraz implantację dwuetapową. Pacjentom, zmagającym się z brakiem zębów przednich, proponuje założenie korony na wszczepiony implant zaraz po zabiegu implantacji (w przypadku właściwych warunków kostnych).

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat implanty zębowe