Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 19 innych klinik z okolicy Częstochowy. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (61 km od Częstochowy) w cenie 4500 zł lub w Centrum Medyczne Vivomed w Sosnowcu (59 km od Częstochowy) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 1200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Vivomed

Sosnowiec, ul. Dęblińska 9 (59 km od Częstochowy)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  573 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 1200 zł
dr n. med. Aleksander Targoński

Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. O tym, na czym dokładnie polega plastyka męskich narządów płciowych z zastosowaniem kwasu hialuronowego, podczas webinaru opowie dr n. med. Aleksander Targoński – specjalista urologii oraz certyfikowany androlog kliniczny.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja urologiczna 250 zł

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A (108 km od Częstochowy)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1699 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 170 zł

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, 2 placówki - pokaż adresy(148 km od Częstochowy)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  3581 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem 4000 zł
dr n. med. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 19 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Vivomed, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 3426 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…