Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 17 innych klinik z okolicy Częstochowy. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (61 km od Częstochowy) w cenie 4000 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (108 km od Częstochowy) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 17 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Beauty Medica, najwyższa to 5000 zł, natomiast średni koszt to 3135 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym