Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Częstochowy. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (237 km od Częstochowy) w cenie 23900 zł lub w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (59 km od Częstochowy) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 23900 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54(59 km od Częstochowy)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  397 opinii
 • Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch od 23900 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

O przebiegu endoskopowej plastyki żołądka Overstitch; wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu, jaki o wielu innych szczegółach z nim związanych opowie specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej dr Zbigniew Mazan.

zobacz film o zabiegu »

  Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Częstochowy - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 4 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 23900 zł w Klinika Chirurgii Mazan, najwyższa to 32600 zł, natomiast średni koszt to 27850 zł.

  Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Częstochowy?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Częstochowy:

  Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

  Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…