Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Częstochowy. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MML w Warszawie (205 km od Częstochowy) w cenie 7500 zł lub w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt w Łodzi (107 km od Częstochowy) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 6500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 5 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 3900 zł w SALUS Centrum Medyczne, najwyższa to 10300 zł, natomiast średni koszt to 6600 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…