Leczenie nadżerek szyjki macicy Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nadżerek szyjki macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 37 innych klinik z okolicy Częstochowy. Leczenie nadżerek szyjki macicy można przeprowadzić m.in. w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (108 km od Częstochowy) w cenie 500 zł lub w Marina MedEstetic w Warszawie (200 km od Częstochowy) gdzie cena za leczenie nadżerek szyjki macicy wynosi 500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Mirmed

Tomaszów Mazowiecki, ul. Mireckiego 90 (102 km od Częstochowy)
6,3 / 10  •  Dobra  •  70 opinii
  • Leczenie nadżerki szyjki macicy kriochirurgicznie 400 zł
  • Leczenie nadżerki szyjki macicy laserem 400 zł
  • Leczenie nadżerki szyjki macicy elektrokoagulacją 400 zł
  • Leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie 1500 zł
  • Konsultacja ginekologiczna 120 zł

Leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Częstochowy na podstawie cenników z 37 placówek. Najniższa cena to 100 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy laserem natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 4900 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Częstochowy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Częstochowy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Leczenie nadżerek szyjki macicy w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Wyróżnia się różne rodzaje nadżerki szyjki macicy. Może to być nadżerka właściwa - podobna do owrzodzenia, wywołana urazami i infekcjami dróg rodnych, nadżerka rzekoma - stan zapalny nabłonka wywołany zmianami hormonalnymi oraz nadżerka wrodzona - zaczerwienienie szyjki macicy wywołane odbyciem wielu stosunków płciowych (głównie u kobiet dojrzałych). W zależności od rodzaju tego schorzenia stosuje się różne metody leczenia.

Nadżerka leczone różnymi metodami

W Gabinecie Ginekologicznym dr Jan Bińczyk pacjentka może poddać się leczeniu nadżerki szyjki macicy zarówno zachowawczo, jak i poprzez odpowiednie zabiegi. Ponadto lekarz  zajmuje się także leczeniem innych chorób kobiecych tj. stany zapalne, nietrzymanie moczu czy rak szyjki macicy. Wykona cytologię, bakteriologię i mammografię. Lekarzem tym jest dr Jan Bińczyk, specjalista położnictwa i ginekologii, z której to dziedziny tytuł I stopnia uzyskał w 1988 roku, natomiast specjalizację II stopnia zrobił w roku 1992. Doświadczenie zdobywał, pracując przez wiele lat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie (lata 1995-2013).

Gabinet Ginekologiczny dr Piotr Oleksik w swojej ofercie posiada zabieg krioterapii w leczeniu nadżerek, czyli ich wymrażania. Ponadto leczy zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia hormonalne oraz zapalenia przydatków (jajników i jajowodów). Pacjentki przyjmuje tutaj dr Piotr Oleksik, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1994 roku oraz II stopnia od 2001 roku), który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie.

W Gabinecie Ginekologicznym dr Rafał Betcher można umówić się na leczenie różnych chorób kobiecych tj. nadżerki, a także torbiele, cysty, choroby sutka czy mięśniaki. Lekarz wykorzystuje tutaj w leczeniu laser oraz wykonuje zabiegi laparsokopowe oraz leczy zabiegowo i nieoperacyjnie (np. mięśniaki). Specjalistą tym jest Rafał Betcher, ginekolog i położnik, który specjalizację I stopnia z tej dziedziny zrobił w roku 1993, natomiast specjalistą II stopnia jest od 1996 roku.

Prywatne Centrum Medyczne Medyk Centrum posiada Poradnię Ginekologii i Położnictwa, w której nadżerki leczone są na różne sposoby: za pomocą lasera, kriochirurgii i elektrokonizacji. Ponadto można poddać się tutaj usunięciu zmian na sromie (kłykciny) za pomocą krioterapii oraz operacjom laparoskopowym przydatków (usunięcie torbieli jajnika, wycięcie ciąży pozamacicznej czy wykonanie drożności jajowodów). Jednym z ginekologów jest tutaj dr Andrzej Kubat, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1985 roku, II stopnia od roku 2000) oraz seksuologii (od 2006 roku), który w praktyce zajmuje się m.in. zabiegami krioterapii ginekologicznej.

Gabinet Ginekologiczny dr Romuald Górniak wśród różnych sposobów leczenia chorób kobiecych oferuje m.in. zabiegi likwidujące nadżerkę szyjki macicy za pomocą kriochirurgii. Ponadto można poddać się tutaj badaniom ginekologicznym tj. cytologii z wykorzystaniem mikroskopu kontrastowo-fazowego, videokolposkopii (szczegółowej ocenie szyjki macicy) oraz leczeniu m.in. zaburzeń hormonalnych oraz profilaktyce raka piersi i szyjki macicy. Lekarzem przyjmującym pacjentki jest tutaj dr Romuald Górniak, specjalista ginekologii i położnictwa (I i II stopnia), który był uczestnikiem wielu szkoleń, kursów specjalizacyjnych i konferencji z zakresu ginekologii i położnictwa, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą, np. certyfikat z 2002 roku ze szkolenia z zakresu kriochirurgii i obsługi aparatu kriochirurgicznego AK-1.

W Olmedical mieści się Gabinet Ginekologiczny dr Sławomir Olek, gdzie lekarz usuwa nadżerkę oraz inne zmiany na szyjce macicy na pomocą konizacji, koagulacji oraz krioterapii. Można tutaj także poddać się zabiegom operacyjnym ginekologicznym metodą tradycyjną i laparoskopową oraz małoinwazyjnym operacjom leczącym wysiłkowe nietrzymanie moczu. Pacjentki przyjmuje dr n. med. Sławomir Olek, ginekolog i położnik - I i II stopnia, który doświadczenia nabywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie oraz na zagranicznych szkoleniach (Barcelona, Weimar).

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…