Diagnostyka zmian skórnych Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą diagnostyka zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 63 innych klinik z okolicy Częstochowy. Diagnostyka zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Severux w Chorzowie (57 km od Częstochowy) w cenie 250 zł lub w Centrum DER-MED Kraków w Krakowie (101 km od Częstochowy) gdzie cena za diagnostyka zmian skórnych wynosi 350 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Diagnostyka zmian skórnych najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą diagnostyka zmian skórnych najbliżej Częstochowy na podstawie cenników z 63 placówek. Najniższa cena to 50 zł za badanie dermatoskopowe skóry z konsultacją natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 2000 zł (diagnostyka zmian skórnych u dzieci).

Ile kosztuje diagnostyka zmian skórnych w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi diagnostyka zmian skórnych najbliżej Częstochowy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen diagnostyka zmian skórnych najbliżej Częstochowy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny diagnostyka zmian skórnych w innych miastach.

Więcej na temat diagnostyka zmian skórnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…