Laserowe usuwanie zmian skórnych Częstochowa

Filtruj wyniki: Mapa

Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  59 opinii
  • Usuwanie brodawek / kurzajek od 250 zł
  • Usuwanie znamion i pieprzyków od 250 zł
  • Włókniaki - usuwanie laserem od 250 zł
  • Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem od 250 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 180 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Laserowe usuwanie zmian skórnych Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 50 zł za naczyniaki - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 250 zł (naczyniaki - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmian skórnych w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Osoby, które chciałyby pozbyć się brodawek, włókniaków i naczyniaków inną metodą niż skalpel, mogą zdecydować się na laserowe usuwanie zmian skórnych. Usunąć laserem można również nieestetyczne znamiona barwnikowe w miejscach zwykle wyeksponowanych, m.in. na twarzy i dłoniach. Lekarze medycyny estetycznej korzystają najczęściej z lasera CO2 generującego wnikające wgłąb tkanek i zamykające naczynia ciepło, co w efekcie prowadzi do likwidacji zmiany skórnej. Po zabiegu trzeba przestrzegać zaleceń lekarza.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w częstochowskich klinikach

W częstochowskim Gabinecie Kosmetyki Laserowej Studio Laser pacjenci mogą usunąć plamy starcze, które często umiejscawiają się na twarzy. Placówka dysponuje urządzeniem IPL- Quantum SR. Zabiegi zwykle należy kilkukrotnie powtarzać do osiągnięcia zamierzonego efektu. Terapia laserem jest tu wykorzystywana także do laserowego zamykania naczynek krwionośnych. Lekarze stosują wtedy Laser ND:YAG GEMINI KTP lub IPL Quantum SR.

Lekarz dr Joanna Magdziarz-Orlitz, która brała udział w sympozjum pt. "Postępy w diagnostyce i Leczeniu zmian chorobowych i nowotworów skóry wywołanych promieniami UV", proponuje pacjentom usuwanie blizn i rozstępów laserem frakcyjnym MOSAIC F1. Lekarz pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Solmed. Współpracownikiem dr Orlitz jest dermatolog dr Elżbieta Petryńska, która ukończyła kurs pt. "Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry". W Solmed dostępne są też takie zabiegi jak laserowe usuwanie przebarwień na skórze i leczenie trądziku różowatego laserem.

Lekarze dr Krystyna Hubicka i dr Robert Hubicki z Częstochowy zajmują się laseroterapią znamion naskórkowych. Pacjenci mogą umówić się na usunięcie przebarwień laserem Varlite w Gabinecie Medycyny Estetycznej Laser-med. Popularny zabiegiem jest tu depilacja laserowa owłosienia m.in. na nogach. Po zlikwidowaniu znamion można jeszcze poddać się zabiegowi fotoodmładzania twarzy VPL. Fotoodmładzanie jest zalecane także w przypadku niewielkich przebarwień, ponieważ poprawia koloryt skóry twarzy i automatycznie rozjaśnia jego niedoskonałości.

Gabinet dermatologiczny Kinga Nicer&Arkadiusz Nicer oferuje zabiegi laseroterapii przy użyciu lasera CO2 w terapii drobniejszych defektów skóry. Gabinet dysponuje laserem IPL z głowicą Pixel 2940 do laserowego wygładzania zmarszczek. Dermatolog i wenerolog dr Kinga Nicer usuwa zmiany skórne, mi.in. brodawki przy pomocy krioterapii, a jej współpracownik dr Arkadiusz Nicer proponuje pacjentom tradycyjne chirurgiczne usunięcie znamiona.

Laserowe usuwanie zmian skórnych jest możliwe w Centrum Medycznym Veno-Med w Lublińcu położonym ok. 30 km od Częstochowy. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej i chirurg dr Bożena Jendrysik, która należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej. W Veno-Med stosuje laser CO2 frakcyjny w redukcji przerośniętych blizn i keloidów, a także wykonuje zabieg laserowego usunięcia blizn potrądzikowych. Placówka dysponuje niemieckim laserem firmy Asclepion. W Veno-Med można usunąć laserem takie zmiany jak kępki żółte, kaszaki i włókniaki.

Centrum Laseroterapii i Ultrasonografii Esmed posiada w ofercie usuwanie piegów laserem. Z dobrodziejstwa technologii laserowej mogą skorzystać też pacjenci z ostudą czy z przebarwieniami posłonecznymi spowodowanymi światłem UV. Pracuje tu lekarz dr Lucyna Kopeć-Pogorzelska, która posiada certyfikat z kursu praktyczno-teoretycznego pt. "Biceutyka interaktywna. Innowacyjne zabiegi w procesach starzenia się i problemach elastycznych skóry". W przypadku zmian pigmentowych zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu laseroterapii.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmian skórnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…