Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Bytom i okolice

Bezpośrednio w Bytomiu nie dysponujemy placówką wykonującą mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Bytomia. Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (12 km od Bytomia) w cenie 600 zł lub w Centrum DER-MED w Katowicach (12 km od Bytomia) gdzie cena za mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym wynosi 610 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Bytomiu

W Bytomiu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa mezoterapia skóry głowy w Bytomiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Monika Mazur

lekarz medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Derma point

ocena 4,8 / 5  (5 opinii)
lek. Bartosz Pułtorak

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Medicus Estetic Owczarska

ocena 4,6 / 5  (8 opinii)

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Bytom - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w 10 placówkach w Bytomiu. Najniższa cena wynosi 400 zł w Centrum Medycyny Sportowej, najwyższa to 900 zł, natomiast średni koszt to 543 zł.

Ile kosztuje mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Bytomiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Bytom placówkach:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.