Szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Pabianice i okolice

Bezpośrednio w Pabianicach nie dysponujemy placówką wykonującą szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Pabianic. Szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w CODE Centrum Medyczne w Łodzi (13 km od Pabianic) w cenie 550 zł lub w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna w Łodzi (13 km od Pabianic) gdzie cena za szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym wynosi 900 zł. W wymienionej placówce szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Pabianicach

W Pabianicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa szyja - osocze bogatopłytkowe w Pabianicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Adrian Wiatrowski

lekarz chorób wewnętrznych

w CODE Centrum Medyczne

lek. Paulina Kubik

lekarz medycyny estetycznej

w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dream-Med

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

dr n. med. Krzysztof Ziemlewski

lekarz medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

Szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Pabianice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w 9 placówkach w Pabianicach. Najniższa cena wynosi 550 zł w CODE Centrum Medyczne, najwyższa to 900 zł, natomiast średni koszt to 700 zł.

Ile kosztuje szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Pabianicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Pabianice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.