Regeneris Cellular Mask - maska regenerująca z osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe to innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji skóry, spłycania zmarszczek i przyspieszania procesów gojenia. Jest wykorzystywany w nieinwazyjnej terapii odmładzającej, skutecznej i w pełni bezpiecznej dla pacjenta (bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej przez wzgląd na biokompatybilność receptury). Rosnąca popularność zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego sprawia, że wciąż przybywa klinik, w których można poddać się usługom medycznym z jego wykorzystaniem.

Czas czytania
2 min.

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego (Regeneris) na dobre zagościły w ofercie wielu klinik medycyny estetycznej. Cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem pacjentów pragnących jak najmniej inwazyjnie uzyskać jak najlepsze rezultaty terapii usuwania zmarszczek. Dzięki osoczu bogatopłytkowemu (Platelet-Rich Plasma, PRP) mogą cieszyć się świeżym i wyraźnie odmłodzonym wyglądem naturalnie, bez rekonwalescencji i blizn. Terapia z udziałem PRP jest bezpieczna – nie niesie ze sobą ryzyka alergii, ponieważ wykorzystywany preparat jest w pełni kompatybilny z organizmem pacjenta.

Stosowane przy zabiegach osocze jest tworzone na bazie autologicznych płytek krwi danej osoby. To spreparowany koncentrat płytek zawartych w niewielkiej ilości osocza, otrzymany po odwirowaniu krwi w specjalnej wirówce oraz dodaniu do niej aktywatora. Może być podany pacjentowi na trzy sposoby: techniką mezoterapii, czyli poprzez serię śródskórnych iniekcji, wprowadzony jak wypełniacz (wzdłuż linii zmarszczki bądź fałdki), a także nałożony w postaci regenerującej maski. Trzecia metoda, prócz funkcji odmładzającej, pełni również rolę stymulatora procesów gojenia.

Zastosowanie maski komórkowej

Maska komórkowa (Regeneris Cellular Mask) jest dedykowana osobom, które poszukują naturalnych produktów. Cechuje się skutecznością w likwidowaniu oznak starzenia skóry – niweluje zmarszczki, kurze łapki i fałdy skórne, a także zwiększa gęstość i sprężystość skóry. Maskę można stosować u pacjentów z suchą, zapadniętą skórą, noszącą wyraźne ślady zmęczenia i braku napięcia. Poprawia wygląd skóry wymagającej rewitalizacji, o niejednolitym kolorycie.

Terapia z wykorzystaniem Regeneris Cellular Mask jest polecana pacjentom, którzy przeszli zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i pragną przyspieszyć gojenie oraz regenerację skóry. Charakteryzuje się skutecznością w stymulowaniu procesów odnowy włókien kolagenowych po zabiegach z użyciem lasera bądź peelingach. Kolejną grupą pacjentów, którzy powinni zainteresować się takim zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, są osoby z bliznami po trądziku.

Rezultaty zabiegu Regeneris pojawiają się już po kilku dniach, a pacjenci mogą się nimi cieszyć około roku. Czas trwania efektów jest uzależniony od indywidualnych warunków każdego człowieka – od jego trybu życia, diety, aktywności fizycznej, ograniczenia używek itp.

Z zabiegów z zastosowaniem maski regeneracyjnej Regeneris Cellular Mask nie powinny korzystać osoby cierpiące na choroby krwi oraz ludzie dotknięci problemem nowotworu. Odmładzanie tą metodą nie jest przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz w okresie laktacyjnym. Jeszcze jednym przeciwwskazaniem do wybrania tej techniki zabiegowej jest leczenie przy pomocy antykoagulantów. 

Dodaj pierwszy komentarz

Maska regenerująca z osocza bogatopłytkowego Regeneris Cellular Mask

Wybierz miasto, aby znaleźć placówkę

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…