Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna w Białymstoku

W Białymstoku posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

lek. Paulina Kiluk

lekarz

w Twoja Klinika

dr n. med. Marek Niczyporuk

dermatolog, wenerolog

w Twoja Klinika

lek. Małgorzata Suszko

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

w Dermedica

lek. Elżbieta Anna Stawowska

dermatolog

w Dermedica

lek. Marta Piaścik

dermatolog, wenerolog

w Renew Medycyna Estetyczna

lek. Dominik Masny

dermatolog, wenerolog

w Renew Medycyna Estetyczna

Konsultacja dermatologiczna Białystok - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 5 placówkach w Białymstoku. Najniższa cena wynosi 100 zł w Renew Medycyna Estetyczna, najwyższa to 217 zł, natomiast średni koszt to 141 zł.

Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna w Białymstoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w białostockich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.

Konsultacja dermatologiczna w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Sala endoskopowa w Humana Medica Omeda Sala endoskopowa w Humana Medica Omeda

Do dermatologa zgłosić się można w przypadku chorób skóry, włosów, paznokci oraz schorzeń, które uwidoczniają się na skórze. W trakcie wizyty u specjalisty dermatologii przeprowadzany jest dokładny wywiad, badanie dermatologiczne oraz planowane jest leczenie. Na konsultacji udzielane są również porady w zakresie pielęgnacji skóry problemowej (np. suchej, wrażliwej i atopowej) oraz przeprowadzona może być kwalifikacja do zabiegów np. usunięcia znamienia.

Konsultacja u specjalisty dermatologa w Białymstoku

Porad z zakresu leczenia chorób skóry, włosów i paznokci udziela dr hab. n. med. Halina Laudańska, dermatolog i wenerolog. Jest adiunktem Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Jej oferta obejmuje zabiegi lecznicze dotyczące owłosionej skóry głowy, leczenie trądziku zwykłego i rożowatego, bezoperacyjne leczenie zmarszczek oraz zamykanie za pomocą lasera rozszerzonych naczynek krwionośnych na kończynach dolnych. Przeprowadzić może również zamrażanie brodawek wirusowych, włókniaków, przebarwień, blizn pooperacyjnych oraz kłykcin za pomocą aparatu kriochirurgicznego.

Konsultacja dermatologiczna jest możliwa do przeprowadzania również w Specjalistycznym Ośrodku Dermatologicznym DERMAL. Jest on pierwszą tego typu wyspecjalizowaną jednostką w północo-wschodnim regionie kraju. Porady udzielane są przez wykwalifikowanych specjalistów dermatologii z wieloletnim doświadczeniem z zakresu dermatologii ogólnej, estetycznej i dermatochirurgii. W placówce leczy się m.in. choroby włosów, grzybicę, łuszczycę i choroby alergiczne, a także choroby pasożytnicze skóry, łupież i zapalenie tkanki podskórnej. W ofercie placówki znajduje się także diagnostyka i leczenie zmian odczynowych , zaburzeń barwnikowych oraz zmian i nowotworów łagodnych. Oferta ośrodka obejmuje również zabiegi laserowe oraz zabiegi transplantacji włosów za pomocą urządzenia SAFER.

Na prywatną wizytę do specjalisty dermatologii udać się można także do Centrum Medycznego Qmedica. W placówce udziale są porady dotyczące problemów dermatologicznych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. W centrum wyleczyć można m.in. trądzik, schorzenia alergiczne skóry, grzybicę i choroby bakteryjne skóry, a także choroby łojotokowe skóry, choroby włosów i łysienie. W ofercie placówki znajduje się też leczenie chorób paznokci oraz zmian skórnych o charakterze przebarwień. W ośrodku przeprowadzić można pełen zakres badań laboratoryjnych oraz diagnostykę dermatoskopową za pomocą mikroskopu epiluminescencyjnego. Oferta zabiegów świadczonych w placówce obejmuje m.in. kriochirurgię oraz elektrokoagulację zmian skórnych.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty dermatologii w Białymstoku i w Madrycie

Sala do badań USG  w Humana Medica Omeda Sala do badań USG w Humana Medica Omeda

Za konsultację dermatologiczną w Białymstoku zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest przynajmniej dwukrotnie wyższa: przykładowo, w Clínica DAM w Madrycie za konsultację dermatologiczną trzeba zapłacić 50 euro, czyli około 220 złotych.