Laserowe usuwanie zmian skórnych

Filtruj wyniki:
Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 lok. 12

Sthetica

4,8 / 5  (282 opinii)  rozwiń
  • Usuwanie znamion i pieprzyków od 200 zł
  • Włókniaki - usuwanie laserem od 200 zł
  • Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem od 200 zł
  • Kępki żółte - usuwanie laserem od 200 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

Pulsmed

4,0 / 5  (421 opinii)  rozwiń
  • Usuwanie brodawek / kurzajek od 150 zł
  • Włókniaki - usuwanie laserem od 150 zł
  • Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem od 150 zł
  • Kępki żółte - usuwanie laserem od 150 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  180 zł
Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmian skórnych

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 51 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 149 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Małgorzata Legocka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Małgorzata Ornatowska

lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (35 opinii)
lek. Marcin Wilczyński

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

ocena 4,7 / 5  (25 opinii)
dr n. med. Jacek Politański

chirurg ogólny, proktolog, urolog

w Intima Clinic

lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Dominik Ludew

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

w Ruczaj Clinic

dr n. med. Marta Janowska

dermatolog

w Lea Clinic

lek. Tomasz Konończuk

lekarz medycyny estetycznej

w Twoja Klinika

dr n. med. Marek Niczyporuk

dermatolog, wenerolog

w Twoja Klinika

lek. Ewa Woźniak-Roszkowska

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Aleksander Gruchała

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Lea Clinic

dr n. med. Łukasz Bobrzyński

chirurg ogólny

w Lea Clinic

lek. Paulina Kiluk

lekarz

w Twoja Klinika

dr n. med. Katarzyna Osipowicz

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

lek. Bartosz Pawlikowski

dermatolog, wenerolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Wojciech Drzazga

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Klaudia Orłowska-Orlik

dermatolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Hanna Kowalska

lekarz

w Klinika Pawlikowski

Laserowe usuwanie zmian skórnych - informacje

lek. Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz medycyny estetycznej lek. Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz medycyny estetycznej

Leczenie zmian skórnych laserem polega na odparowaniu zmiany wiązką laserową, co jest mniej inwazyjną interwencją niż klasyczne wycięcie skalpelem. Lekarze stosuję zwykle lasery CO2. W ten sposób można zlikwidować znamiona, włókniaki, a nawet szpecące blizny. Zdecydowanym plusem stosowania lasera w dermatochirurgii jest zachowanie estetyki, czyli wycięcie nie pozostawia śladów. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w polskich klinikach

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii w Stalowej Woli posiada w ofercie usunięcie zmiany skórnej laserem CO2. Pracuje tu dermatolog i wenerolog dr Jerzy Maciąg, który likwiduje laserowo tatuaże, po wcześniejszym znieczuleniu skóry Lignokainą lub maścią Emla. W Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserochirurgii wykonuje się też takie zabiegi jak laseroterapia znamion naskórkowych i usunięcie brodawek narządów płciowych laserem.

Lekarze z Centrum Chirurgii Plastycznej Malia w Warszawie wykonują zabiegi korekcyjne przy użyciu lasera CO2. Laseroteriapią w usuwaniu zmian skórnych zajmuje się tu dermatolog dr n. med. Maciej Krajewski, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Lekarz przeprowadza również laserowe usuwanie zmarszczek i leczenie blizn potrądzikowych laserem. Pacjenci kliniki mają możliwość opłacenia zabiegów laserowych w ratach.

W Gdańsku, bezoperacyjne leczenie łagodnych (nienowotworowych) zmian skórnych metodą laseroterapii, jest wykonywane przez lekarza medycyny estetycznej dr Annę Butowską. Lekarz pracuje w klinice medycyny estetycznej Kuban, gdzie laseroterapia frakcyjna jest stosowana także do eliminacji plam starczych, ostudy i zmian pigmentowych. Dr Butowska jest autorką pracy pt."Leczenie blizn i rozstępów”, a w klinice wdraża nowoczesne metody leczenia, poznane na kursach i szkoleniach medycznych z zakresu medycyny estetycznej.

Laser dermatochirurgiczny do usuwania znamion skórnych jest też dostępny w Krakowie w Instytucie Bielenda Professional. Klinika dysponuje kilkoma urządzeniami, które znajdują zastosowanie w poprawianiu wyglądu ciała, m.in. BHS Dermo Health, Zaffiro i Compact Flash. W Instytucie pracuje lekarz medycyny estetycznej dr Robert Świercz, należący do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Lekarz proponuje pacjentom usuwanie zmian naczyniowych i przebarwień laserem, a także peeling laserowy wyrównujący koloryt skóry twarzy.

Na laserowe usuwanie zmian skórnych można zapisać się także we Wrocławiu w Instytucie DermaMed, który otrzymał Certyfikat Zaufania Pacjentów "Laur Pacjenta 2013" w kategorii placówka medyczna. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Marcin Frączek - członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz lekarz medycyny estetycznej prof. Paweł Surowiak, który otrzymał tytuł Doctor Honoris Causa Mongolskiej Akademii Nauk. W DermaMed laser wykorzystywany jest do zamykania naczynek krwionośnych, w przypadku usuwania rumienia i teleangiektazji lekarze stosują laser IPL Ellipse.

Poznański Gabinet Lekarski i Zakład Fizykoterapii SALUS posiada w ofercie laserowe usuwanie zmian skórnych typu cysta łojotokowa czy brodawka wirusowa. Pracuje tu specjalistka laseroterapii wysokoenergetycznej Agata Mańkowska, autorka  pracy pt.. „Laseroterapia wysokosokoenergetyczna w wybranych problemach dermatologicznych i kosmetycznych – doświadczenia własne”. W SALUS, zabieg laserowego usunięcia zmiany skórnej można zastąpić tradycyjnym wycięciem chirurgicznym.

Usuwanie zmian skórnych za pomocą lasera w Polsce i w Niemczech

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

Zabiegi laserowe w dermatologii za granicą są o wiele droższe niż w Polsce, np. w niemieckiej klinice chirurgii plastycznej KÖ-AESTHETICS DÜSSELDORF laserowe usuwanie zmian skórnych może kosztować od 250 do 950 euro. Cena zależna jest od wielkości zmiany, umiejscowienia i ilości, w jakiej występuje na danym obszarze ciała. W przeliczeniu na złotówki koszt oscyluje między 1050 a 4000 zł.

Turyści medyczni mogą wybrać się do Polski, aby usunąć zmiany skórne laserem frakcyjnym w którejś z naszych klinik. Wybór jest ogromny, a dodatkowo można zwiedzić największe miasta Polski. Warszawa znana jest z Placu Zamkowego i kolumny króla Zygmunta III Wazy. Natomiast największą zaletą Gdańska jest dostęp do gdańskich plaż nad Morzem Bałtyckim (np. Plaża Stogi). W Krakowie można posłuchać znanego hejnału oraz zobaczyć Sukiennice. Poznań zaś zachwyca architekturą rynku poznańskiego i Palmiarnią. Warto też wziąć pod uwagę Wrocław i jego zabytkowe miejsca - Plac Solny, Kamienice Rynku Głównego, Most Tumski.