Podcięcie wędzidełka prącia

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 24 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 54 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Magdalena Mikulska-Jovanović

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski

urolog

w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Piotr Szulc

chirurg ogólny, urolog

w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Krzysztof Żychowicz

chirurg ogólny, urolog, androlog

w Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Bellazone

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Dominik K. Boligłowa

chirurg plastyczny

w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

ocena 4,7 / 5  (56 opinii)
lek. Adam Mroczek

urolog

w City Clinic

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

urolog, chirurg ogólny

w Chiron

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

ocena 4,6 / 5  (56 opinii)
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań, Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Kalisz

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
lek. Maciej Tworkiewicz

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
lek. Andrzej Petrus

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Aleksander Łapuć

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. spec. Roman Sławek

chirurg dziecięcy, specjalista chirurgii ogólnej

w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w InviMed Gdynia

lek. Paweł Piotrów

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

lek. Adrian Czekaj

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

lek. Marcin Radko

lekarz

w City Clinic

Podcięcie wędzidełka prącia - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana

Wędzidełko napletka jest niewielkim fałdem skórnym, łączącym napletek z żołędzią. Zbyt krótkie wędzidełko może utrudniać współżycie seksualne czy nawet przeprowadzenie czynności higienicznych – w takich sytuacjach zaleca się jego chirurgiczne podcięcie, wykonywane przez chirurga lub urologa. Zabieg podcięcia napletka penisa przeprowadza się przy pomocy skalpela lub nożyczek chirurgicznych, w znieczuleniu miejscowym. Czas gojenia się rany trwa zazwyczaj około 7-10 dni – w tym czasie należy zrezygnować ze współżycia seksualnego by nie doprowadzić do powstania infekcji.

Doświadczeni lekarze chirurdzy

Jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy, przeprowadzających zabiegi podcięcia wędzidełka penisa jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński, który pacjentów przyjmuje w stołecznym Centrum Medycznym Malbad. Prof. Perdzyński przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii narządów moczowo-płciowych u dorosłych i dzieci, w tym chirurgiczne leczenie wierzchniactwa i spodziectwa, operacje żylaków powrózka nasiennego, obrzezanie czy operacje usunięcia torbieli żołędzi. Prof. Perdzyński systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych międzynarodowych kursach i szkoleniach z zakresu urologii (brał udział m.in. w Pierwszym, Drugim i Trzecim Kursie Chirurgii Rekonstrukcyjnej Ciężkich Wad Układu Moczowo-Płciowego, organizowanych w Belgradzie).

Zabieg podcięcia wędzidełka penisa ma w swojej ofercie także szczecińska MediKlinika. Placówka mieści się w komfortowym, odrestaurowanym budynku zabytkowym, przystosowanym do potrzeb zabiegów chirurgicznych. Procedury z zakresu urologii przeprowadza dr n. med. Zbigniew Ziętek. Pacjenci MediKliniki mogą poddać się urologicznym badaniom laboratoryjnym (np. analizie moczu, badaniu poziomu mocznika i kreatyniny w surowicy krwi) oraz skorzystać z szerokiej oferty zabiegów chirurgii urologicznej. Oprócz podcinania wędzidełka dr Ziętek przeprowadza też zabiegi operacyjnego leczenia stulejki, laparoskopowe biopsje węzłów chłonnych czy operacje wodniaków jądra.

Podcięcie wędzidełka penisa w polskich placówkach medycznych

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

Kolejną placówką, mającą w swojej ofercie zabieg podcinania wędzidełka penisa jest Specjalistyczny Gabinet Lekarski Marek Woźniak w Wieliczce. Lek. med. Marek Woźniak przeprowadza szeroki zakres ambulatoryjnych zabiegów chirurgicznych i laserowych, wykonywanych przy pomocy nowoczesnego lasera CO2. Pacjenci z problemami urologicznymi mogą się także poddać zabiegom usuwania prosaków skóry penisa i usuwania grudek perlistych żołędzi prącia.

Panowie z problemem zbyt krótkiego wędzidełka penisa mogą udać się także do szpitala NZOZ Silesia-Med S.A. W Grzawie niedaleko Pszczyny. Szpital funkcjonuje już od 1994 roku, w trakcie swojej działalności jego personel udzielił pomocy ponad 50 000 osób. O jakości przeprowadzanych tam zabiegów świadczy fakt, że szpital posiada prestiżowy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Zabiegi urologiczne w placówce przeprowadza dr n. med. Marcin Życzkowski.

Zabiegi tego typu przeprowadza również dr Dariusz Dobrowolski (Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi). Dr Dobrowolski przeprowadza również szereg innych zabiegów z zakresu urologii, w tym operacje stulejki w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, usunięcie polipów pęcherza (cystoskopia) oraz zabieg usunięcia żylaków powrózka nasiennego.

Warto polecić też NZOZ multiMEDICA we Wrocławiu, oferujący pacjentom szeroki zakres zabiegów urologicznych, przeprowadzanych przez lek. med. Marka Beldę. Dr Belda jest specjalistą w zakresie chirurgii i urologii, członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego, który swoje kwalifikacje zawodowe systematycznie poszerza, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach (m.in. kurs endourologiczny, organizowany w Monachium).

Podcięcie wędzidełka penisa ma w swojej ofercie także NZOZ Laser Centrum Estetyki w Jeleniej Górze, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii laserowej przeprowadza lek. Med. Dariusz Kotowicz. Placówka, która na rynku usług medycznych funkcjonuje już od piętnastu lat, wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, w tym laser Q-switch, laser frakcyjny i laser CO2.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia