Usuwanie zmarszczek laserem Kraków

Ruczaj Clinic

Kraków, ul. Bułgarska 15 lok. U2
9,8 / 10  •  Znakomita  •  681 opinii
 • Szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem od 500 zł
 • Twarz + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem od 500 zł
 • Piersi - usuwanie zmarszczek laserem od 500 zł
 • Ramiona - usuwanie zmarszczek laserem od 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Lea Clinic

Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
9,7 / 10  •  Znakomita  •  213 opinii
 • Laserowe usuwanie zmarszczek od 600 zł
 • Piersi - usuwanie zmarszczek laserem od 600 zł
 • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek od 1200 zł
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem od 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Dermedik

Kraków, ul. Wybickiego 42 lok. 2
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  104 opinii
 • Laserowe usuwanie zmarszczek 400 zł
 • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek 1400 zł
 • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1800 zł
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem 1200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 250 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmarszczek w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmarszczek w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Dominik Ludew

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog

w Ruczaj Clinic

Laserowe usuwanie zmarszczek Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Krakowie na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 300 zł za okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 2000 zł (twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Krakowie - gdzie najlepiej?

Usuwanie zmarszczek za pomocą lasera stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w celu osiągnięcia pełnych rezultatów konieczne okazać się może wykonanie kilku sesji. Najczęściej znieczulenie polega na schłodzeniu pola zabiegowego za pomocą nawiewu zimnego powietrza. Procedura trwa od 10 do 40 minut.

Laserowa redukcja zmarszczek w Krakowie – gdzie udać się na zabieg

Laserową likwidację zmarszczek w Krakowie przeprowadzić może lek. med. Patrycja Hartwich, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się m.in. w laseroterapii. Procedurę laserowego wygładzania zmarszczek przeprowadza przy pomocy lasera frakcyjnego CO2 . Do likwidacji zmarszczek używa także urządzenie Harmony Er:YAG 2940 nm Fraxel, które stanowi połączenie tradycyjnego lasera erbowego z możliwością pracy z wykorzystaniem Pixela oraz laser T 360 tm. Laseroterapię stosuje również do usuwania blizn, przebarwień oraz zamykania naczynek.

Laserowe usuwanie zmarszczek w swojej ofercie ma także Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED. Zabieg wykonywany jest laserem Sciton ProFractional, który, oprócz usuwania zmarszczek, pomaga likwidować rozstępy, przebarwienia oraz inne zmiany skórne. Urządzenie jest pierwszym na rynku laserem, który umożliwia lekarzowi kontrolę wiązki światła w czasie zabiegi oraz zaprogramowywanie indywidualnego toku leczenia. Jego działanie opiera się na selektywnej likwidacji komórek oraz pobudzeniu tkanek do produkcji kolagenu. W placówce do usuwania zmarszczek wykorzystuje się także niemiecki system VitaLaser, który łączy w sobie zalety terapii podczerwienią z innowacyjnym hialuronowym żelem intercelularnym (zabieg polega na iniekcji kwasu hialuronowego do głębokich warstw skóry za pomocą światła podczerwonego). Z zakresu usuwania zmarszczek w klinice wykonywane jest ich wypełnianie za pomocą kwasu hialuronowego oraz przeprowadzany miękki lifting.

W Krakowie na zabieg wygładzania zmarszczek udać się można również do Consensus med  Instytut Piękna dr Jasiewicz. Do zabiegu stosuje się w placówce laser frakcyjny Mosaic, który umożliwia kontrolowane uszkodzenie skóry, tak aby pobudzić jej regenerację. Za pomocą urządzenia w klinice usunąć można również rozstępy, przebarwienia oraz wszelkiego rodzaju blizny. Dzięki mikroskopijnym uszkodzeniom, sięgającym skóry właściwej, rekonwalescencja przebiega bardzo szybko, a sam zabieg nie pozostawia śladów na skórze. Usunięcie zmarszczek w Instytucie przeprowadzane jest także za pomocą lasera Nd-Yag Q-switch Spectra. Z zakresu zabiegów, stosowanych na zmarszczki, oferta ośrodka obejmuje również procedurę Zaffiro, mezoterapię igłową i bezigłową oraz mikrodermabrazję.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek