Usuwanie zmarszczek laserem Szczecin

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  244 opinii
  • Laserowe usuwanie zmarszczek od 800 zł
  • Brzuch (w zależności od obszaru) - usuwanie zmarszczek laser... 2000 zł
  • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek 2500 zł
  • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 3000 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł

Laserowe usuwanie zmarszczek Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1800 zł za szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 3000 zł (twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Laserowe usuwanie zmarszczek to zabieg, który polega na emitowaniu do głębszych warstw skóry mikrowiązek światła laserowego. Działanie lasera ma na celu mikrouszkodzenie starych komórek. Zdrowe tkanki, otaczające uszkodzone komórki, zaczynają się pod wpływem zabiegu natychmiast regenerować. Namnażające się zdrowe komórki powodują likwidację zmarszczek i bruzd. W konsekwencji skóra staje się elastyczna, bardziej sprężysta i młodziej wyglądająca. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a pacjent odczuwa impulsy jedynie jako delikatne uszczypnięcia. Laser nie powoduje uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka i skóra po zabiegu szybko się regeneruje, a zmarszczki zostają wygładzone.

Gdzie w Szczecinie można poddać się zabiegowi laserowego usuwania zmarszczek

Redukcję zmarszczek przy użyciu lasera  wykonuje w Szczecinie  lek. med. Violetta Grącka -Chrzanowska, która jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, a doświadczenia z zakresu przeprowadzania zabiegów laserowych zdobywała, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, np. "Techniki laserowe w dermatologii estetycznej", "Możliwości lasera frakcyjnego " czy "Lasery i inne źródła energii i medycynie estetycznej". Wykonuje zabiegi usuwania zmarszczek przy użyciu lasera, botoksu i kwasu hialuronowego, oraz pełen zakres zabiegów odmładzających twarz.

Kolejnym specjalistą, u którego można wykonać zabieg laserowego usuwania zmarszczek, jest lek. med. Karolina Skubicka, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging. Oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu medycy estetycznej, w tym laseroterapię zmarszczek i zmian skórnych, usuwanie zmarszczek przy pomocy wypełniaczy, usuwanie przebarwień i powiększanie ust. Dr Skubicka prowadzi również badania naukowe, dotyczące laseroterapii.

Zmarszczek można się laserowo pozbyć u dr hab. n. med. Andrzeja Brodkiewicza, specjalisty medycyny estetycznej. Zabiegami z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się on od 2009 roku i ukończył w tym zakresie liczne kursy doszkalające, w tym "Nowe techniki w medycynie estetycznej" oraz szkolenie z "Obsługi i wykonywania zabiegów z wykorzystaniem lasera QS2000". Dr Brodkiewicz wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych laserów medycznych, np. CO2, neodymowo-yagowych czy Q-Switch. Wykonuje również zabiegi usuwania zmarszczek z wykorzystaniem wypełniaczy oraz toksyny botulinowej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…