Usuwanie zmarszczek laserem Poznań

Medi Art Clinic

Poznań, ul. Idzikowskiego 4
9,5 / 10  •  Znakomita  •  148 opinii
  • Laserowe usuwanie zmarszczek od 1200 zł
  • Szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 800 zł
  • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek od 960 zł
  • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem od 1200 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmarszczek w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmarszczek w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Laserowe usuwanie zmarszczek Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Poznaniu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 240 zł za okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 3200 zł (twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Laserowe usuwanie zmarszczek (fotoodmładzanie) skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. W tym celu wykorzystuje się rozmaite systemy laserowe, na przykład laser KTP, laser neodymowo-yagowy (ND:YAG) lub laser ablacyjny CO2, w laserowym usuwaniu zmarszczek zastosowanie mają także laser frakcyjny CO2 oraz tzw. intensywne źródła światła (IPL, VPL). Efekty laserowego usuwania zmarszczek widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od wskazań może być konieczne wykonanie serii kilku zabiegów. Zabieg fotoodmładzania, który wykonuje specjalista medycyny estetycznej, trwa od 15 do 60 minut. Zazwyczaj nie stosuje się znieczulenia, jednak czasami można zastosować krem znieczulający Emla (dla większego komfortu pacjenta). Fotoodmładzanie, oprócz usunięcia zmarszczek, przyczynia się także do wyrównania kolorytu skóry i zwiększenia jej napięcia.

Gdzie za pomocą lasera można usunąć zmarszczki w Pozaniu?

Akademia Piękna Pielęgnacja i Kosmetyka Ciała to placówka medyczna, specjalizująca się w zabiegach z zakresu szeroko pojętej estetyki ciała. W swojej ofercie posiada szereg zabiegów, związanych z wykorzystaniem lasera, w tym fotoodmładzanie (laserowe usuwanie zmarszczek), terapie schorzeń naczyniowych i pigmentacyjnych, fototerapie naskórka oraz laserowe usuwanie blizn i rozstępów. Laserowe usuwanie zmarszczek przeprowadzane jest tu za pomocą lasera IPL.

Salon Kosmetyczny Złote Salony w Poznaniu ma w swojej ofercie zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, w tym laserowe usuwanie zmarszczek, przeprowadzane za pomocą lasera IPL. Zazwyczaj w celu przeprowadzenia fotoodmładzenia skóry w ośrodku tym stosuje się serię 4-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Gabinet Kosmetyczny YASUMI w Poznaniu jest ośrodkiem, specjalizującym się w zabiegach z dziedziny estetyki ciała. Zabieg laserowego usuwania zmarszczek przeprowadzany jest tu w serii 5 zabiegów wykonywanych co 2-3 tygodnie (zabieg ten może być wykonywany na twarz, szyję, dekolt, dłonie lub inne partie ciała w zależności od potrzeby). W ofercie placówki znajduje się też nieinwazyjny ThermoLifting twarzy przy zastosowaniu fal radiowych, oraz usuwanie zmarszczek i regeneracja skóry twarzy magicLift, przeprowadzany w technologii VRL (VacuRadioLight).

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…