Chirurg plastyczny Katowice i okolice

Przedstawiamy poniżej listę chirurgów plastycznych z Katowic i okolic. Sprawdź usługi w zakresie chirurgii plastycznej oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę w zakresie chirurgii plastycznej.


Najczęstsze pytania o chirurgów plastycznych w Katowicach

  • Ile kosztuje konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Katowicach ?

    Ceny wizyt w zakresie chirurgii plastycznej w placówkach z Katowic zaczynają się od 100 zł za wizytę w Gabinet Lekarski Marek Klar (ul. Bukowa 1a), 150 zł w AVIMED (ul. Gliwicka 159), 200 zł w Klinika Magnuccy (ul. 3 Maja 34). Najdroższe wizyty kosztują 300 zł w SERAFIN Klinika dla Kobiet oraz 250 zł w Centrum DER-MED Katowice (Al. Wojciecha Korfantego 70 lok. 7) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki w zakresie chirurgii plastycznej w Katowicach są najlepiej oceniane?

    Spośród 43 placówek oferujących usługi w zakresie chirurgii plastycznej w Katowicach najlepiej oceniane przez pacjentów są: San-Medical Centrum Medyczne (oceniona jako znakomita: 9,5/10), Skin Clinic (oceniona jako znakomita: 9,8/10), Centrum DER-MED Katowice (oceniona jako znakomita: 9,7/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u chirurga plastycznego w Katowicach?

    Chirurdzy plastyczni przujmujący na wizyty w Katowicach spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak operacje plastyczne nosa, leczenie ginekomastii, chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki, operacje plastyczne uszu czy lifting operacyjny twarzy i szyi.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…