O specjaliście

Wykształcenie

Dr jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.

Specjalizacja

Zrealizował specjalizację z urologii.

Doświadczenie

Po odbyciu stażu dyplomowego nawiązał współpracę z Oddziałem Urologii Szpitala Bielańskiego. Zawodowo związany z Kliniką Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. To pozwala mu sukcesywnie poszerzać swoją wiedzę i zdobywać umiejętności praktyczne z zakresu urologii ogólnej i onkologicznej. Dr jest autorem licznych doniesień zjazdowych, prac naukowych oraz współautorem podręcznika do andrologii.

Towarzystwa naukowe

Jego wiedza i doświadczenie umożliwiły mu dołączenie do grona członków prestiżowych stowarzyszeń naukowych – doktor Kupis należy do Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Przeprowadzane zabiegi

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu urologii. Głównym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest problem niepłodności męskiej ze szczególnym uwzględnieniem jej leczenia chirurgicznego. Przeprowadzanie sprawnej i rzetelnej diagnostyki urologicznej ułatwia mu szereg ukończonych szkoleń z zakresu ultrasonografii. Jest jednym z nielicznych specjalistów w kraju wykorzystujących mikrochirurgię w urologii – szczególnie przy chirurgicznych zabiegach żylaków moszny (żylaków powrózka nasiennego) oraz w trakcie operacji odwrócenia wazektomii. W obu sytuacjach klinicznych zastosowanie technik mikrochirurgicznych stanowi obecnie złoty standard postępowania.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Łukasz Kupis, wraz z cennikiem usług.

BALI CLINIC, Warszawa

BALI CLINIC

Warszawa, ul. Roentgena 44 lok. U1
8,7 / 10   •   Bardzo dobra   •  43 opinii
dr n. med. Łukasz Kupis
dr n. med. Łukasz Kupis
Umów wizytę w BALI CLINIC:

  Publikacje

  Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez dr n. med. Łukasz Kupis.

  Operacja wodniaka jądra

  Operacja wodniaka jądra

  Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

  Olga Szymkowiak

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…