dr n. med. Łukasz Kupis urolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Łukasz Kupis

Dr n. med. Łukasz Kupis jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu dyplomowego nawiązał współpracę z Oddziałem Urologii Szpitala Bielańskiego. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki pracy w oddziale sukcesywnie poszerza wiedzę teoretyczną i zdobywa kolejne umiejętności praktyczne w obrębie urologii ogólnej i onkologicznej. Systematycznie podnosi swoje kompetencje również w trakcie licznych kursów i szkoleń.

Jego wiedza i doświadczenie umożliwiły mu dołączenie do grona członków prestiżowych stowarzyszeń naukowych – doktor Kupis należy do Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Jest autorem licznych doniesień zjazdowych, prac naukowych oraz współautorem podręcznika do andrologii. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Ł. Kupis

Dr n. med. Łukasz Kupis specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu urologii. Głównym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest problem niepłodności męskiej ze szczególnym uwzględnieniem jej leczenia chirurgicznego. Przeprowadzanie sprawnej i rzetelnej diagnostyki urologicznej ułatwia mu szereg ukończonych szkoleń z zakresu ultrasonografii.

Jest jednym z nielicznych specjalistów w kraju wykorzystujących mikrochirurgię w urologii – szczególnie przy chirurgicznych zabiegach żylaków moszny (żylaków powrózka nasiennego) oraz w trakcie operacji odwrócenia wazektomii. W obu sytuacjach klinicznych zastosowanie technik mikrochirurgicznych stanowi obecnie złoty standard postępowania.

Zdjęcia dr n. med. Łukasz Kupis

Klinika Medifem

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Łukasz Kupis