O specjaliście

Dr n. med. Łukasz Kupis jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu dyplomowego nawiązał współpracę z Oddziałem Urologii Szpitala Bielańskiego. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki pracy w oddziale sukcesywnie poszerza wiedzę teoretyczną i zdobywa kolejne umiejętności praktyczne w obrębie urologii ogólnej i onkologicznej. Systematycznie podnosi swoje kompetencje również w trakcie licznych kursów i szkoleń.

Jego wiedza i doświadczenie umożliwiły mu dołączenie do grona członków prestiżowych stowarzyszeń naukowych – doktor Kupis należy do Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Jest autorem licznych doniesień zjazdowych, prac naukowych oraz współautorem podręcznika do andrologii. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Ł. Kupis

Dr n. med. Łukasz Kupis specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu urologii. Głównym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest problem niepłodności męskiej ze szczególnym uwzględnieniem jej leczenia chirurgicznego. Przeprowadzanie sprawnej i rzetelnej diagnostyki urologicznej ułatwia mu szereg ukończonych szkoleń z zakresu ultrasonografii.

Jest jednym z nielicznych specjalistów w kraju wykorzystujących mikrochirurgię w urologii – szczególnie przy chirurgicznych zabiegach żylaków moszny (żylaków powrózka nasiennego) oraz w trakcie operacji odwrócenia wazektomii. W obu sytuacjach klinicznych zastosowanie technik mikrochirurgicznych stanowi obecnie złoty standard postępowania.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Łukasz Kupis, wraz z cennikiem usług.

Medifem, Warszawa

Medifem

Warszawa, ul. Puławska 488
9,2 / 10   •   Znakomita   •  95 opinii
dr n. med. Łukasz Kupis
dr n. med. Łukasz Kupis
Umów wizytę w Medifem:

  Publikacje

  Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez dr n. med. Łukasz Kupis.

  Operacja wodniaka jądra

  Operacja wodniaka jądra

  Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

  Olga Szymkowiak