O specjaliście

Dr n. med. Michał Lipiński jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było ukończenie w 2015 roku specjalizacji z gastroenterologii.

Doktor Lipiński jest długoletnim współpracownikiem Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. Był słuchaczem prestiżowej Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii, w której zdobył certyfikaty kursów „Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej" i „Podstawy fizyczne USG i technik dopplerowskich”. Doktor Lipiński sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach organizowanych w kraju oraz za granicą. Brał udział w międzynarodowym projekcie badawczym „Pancreas 2000”. Ponadto doktor Lipiński jest autorem wielu artykułów i publikacji naukowych, które ukazały się w polskiej i międzynarodowej prasie specjalistycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Michał Lipiński

Dr n. med. Michał Lipiński zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób z zakresu gastroenterologii. Wśród leczonych przez niego schorzeń znajdują się choroby trzustki: ostre i przewlekłe zapalenie trzustki, torbiele trzustki, a także zmiany ogniskowe trzustki. Leczy chorobę refluksową przełyku oraz zespół jelita drażliwego. Podczas specjalistycznych konsultacji wykonuje USG gastrologiczne.

Doktor Lipiński specjalizuje się w leczeniu infekcji bakteriami Helicobacter pylori. Ponadto zajmuje się diagnostyką choroby trzewnej, celiakii oraz nadwrażliwości na gluten.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr hab. n. med. Michał Lipiński, wraz z cennikiem usług.

Medic House, Warszawa

Medic House

Warszawa, ul. Biały Kamień 7
9,3 / 10   •   Znakomita   •  841 opinii
dr hab. n. med. Michał Lipiński
dr hab. n. med. Michał Lipiński
Umów wizytę w Medic House:
 • Konsultacje

  Konsultacja gastroenterologiczna
  konsultacja na żądanie
  800

Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima, Warszawa

Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  135 opinii
dr hab. n. med. Michał Lipiński
dr hab. n. med. Michał Lipiński
Umów wizytę w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima:
 • Konsultacje

  Konsultacja gastroenterologiczna
  400
 • Diagnostyka i badania