Lekarze wykonujący konsultacja neurologiczna profesorska

Posiadamy w ofercie 1 specjalistów w 1 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa konsultacja neurologiczna profesorska jest najczęściej wykonywana przez neurologa.

dr n. med. Magdalena Kuźma-Kozakiewicz

Konsultacja neurologiczna profesorska - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Chmielna Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Chmielna

Neurolog jest specjalistą, zajmującym się diagnostyką i leczeniem chorób obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Na konsultację do profesora z zakresu neurologii udać się można np. w celu potwierdzenia wcześniejszej diagnostyki. Szukać u niego pomocy mogą osoby zmagające się m.in. z padaczką, stanami poudarowymi, chorobą Alzheimera, stwardnieniem rozsianym oraz przewlekłymi bólami głowy.

Wizyta u profesora z zakresu neurologii w Polsce – gdzie można się na nią udać

Na konsultację profesorską neurologiczną w Warszawie udać się można do prof. dr hab. n. med. Rafała Roli, specjalisty z zakresu neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako kierownik Oddziału Diagnostyki i Leczenia Padaczki Lekoopornej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie kursu szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z zakresu elektromiografii (EMG) i elektroencefalografii (EEG). Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych z zakresu neurologii, w tym publikacji „Zaburzenia oddychania podczas snu (ZOPS) u pacjentów z udarem niedokrwiennym mózgu i zaburzeniami krążenia mózgowego”. Specjalizuje się m.in. w neurofizjologii klinicznej oraz genetycznie uwarunkowanych chorobach zwyrodnieniowych. Pomaga pacjentom z padaczką oraz chorobami nerwowo-mięśniowymi.

W Poznaniu w swojej ofercie konsultację profesorską neurologiczną posiada prof. dr hab. n. med. Wojciech Kozubski, specjalista neurolog, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Neurologii Akademii Medycznej w Łodzi oraz w Klinice Neurologicznej Sackler School of Medicine Uniwersytetu w Tel Aviv. Należy do wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym do Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Szukać u niego pomocy mogą osoby, zmagające się z chorobami zwyrodnieniowymi układu nerwowego (np. choroba Parkinsona, choroba Alzheimera) oraz stwardnieniem rozsianym. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie bólu głowy (np. bólu głowy klasterowego), neuropatii, zespołów korzeniowych oraz stanów po urazach mózgu.

W Konstancinie-Jeziornie konsultacja profesorska neurologiczna jest możliwa do przeprowadzenia u prof. dr hab. n. med. Marii Barcikowskiej, specjalistki neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, w tym publikacji „Charakterystyka polskiej populacji osób z chorobą Alzheimera Bi ich opiekunów”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu osób z chorobą Alzheimera.

Cena prywatnej wizyty u profesora z zakresu neurologii w Polsce i w Hiszpanii

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Chmielna Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Chmielna

W Polsce za konsultację profesorską neurologiczną zapłacić trzeba około 180 złotych. Za granicą cena takiej usługi jest znacznie wyższa: w Hospital Mesa del Castillo w Murcji (w Hiszpanii) wynosi ona 100 euro, czyli około 440 złotych.