Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący konsultacja ortopedyczna w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa konsultacja ortopedyczna w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Artur Pisarski

ortopeda, traumatolog

w Poradnia Chorób Stopy

ocena 5,0 / 5  (4 opinii)
lek. Olaf Szuba

ortopeda, traumatolog

w Poradnia Chorób Stopy

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Krzysztof Bryłka

ortopeda, traumatolog

w Poradnia Chorób Stopy

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Paweł Kołodziejski

ortopeda, traumatolog

w Poradnia Chorób Stopy

ocena 4,6 / 5  (9 opinii)
lek. Marek Młodzianowski

ortopeda, traumatolog

w Laguna Medical

lek. Krzysztof Kuropatwa

ortopeda

w Poradnia Chorób Stopy

Konsultacja ortopedyczna Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja ortopedyczna w 6 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 100 zł w Ultraderm, najwyższa to 250 zł, natomiast średni koszt to 172 zł.

Ile kosztuje konsultacja ortopedyczna w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja ortopedyczna w gdyńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 68 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja ortopedyczna w innych miastach.

Konsultacja ortopedyczna w Gdyni - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Poradnia Chorób Stopy Gabinet zabiegowy w Poradnia Chorób Stopy

Ortopedia jest działem medycyny, zajmującym się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem nabytych i wrodzonych nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu narządu ruchu. Specjalizacja ta obejmuje choroby oraz urazy kości, układu więzadłowo-stawowego i wszelkiego rodzaju uszkodzenia nerwów, mięśni i stawów z nich wynikające. Ortopeda diagnozuje także wady kręgosłupa i leczy zwichnięcia, złamania, skręcenia oraz stłuczenia.

Konsultacja ortopedyczna w Gdyni

Konsultacja ortopedyczna wykonywana jest w Gdyni przez ortopedę dr n. med. Grzegorza Jerzakowskiego, który jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz byłym doktorantem tejże uczelni. Pracę doktorską obronił w czerwcu 2015 roku (tematyka pracy to „Ocena wyników klinicznych i jakości życia pacjentów leczonych z powodu złamania dalszego końca kości promieniowej”). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu i autorem szeregu publikacji w Kwartalniku Ortopedycznym (m.in. „Zespół cieśni kanału nadgarstka. Wczesna ocena funkcji ręki u pacjentów leczonych operacyjnie w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku-Oliwie”). W swojej praktyce prowadzi diagnostykę i leczenie m.in. urazów i powikłań pourazowych, zespołu kanału cieśni nadgarstka, paluchów koślawych oraz entezopatii, takich jak ostrogi piętowe czy łokieć tenisisty.

Na konsultację ortopedyczną w Gdyni udać można się także do ortopedy lek. med. Jacka Raniszewskiego, absolwenta Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż dyplomowy odbył w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy i Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Prowadzi leczenie m.in. łokcia tenisisty, palca trzaskającego oraz chorób zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych.

Konsultacje ortopedyczne przeprowadza w Gdyni również ortopeda lek. med. Marek Młodzianowski. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku – Zaspie i szeregu Specjalistycznych Poradni Ortopedycznych, takich jak Medicover czy SwissMed. Do 2011 roku pełnił funkcję starszego asystenta Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku – Zaspie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Sekcji Chirurgii Kolana Artroskopii i Traumatologii Sportowej.

Konsultacja ortopedyczna  - ceny w Gdyni i za granicą

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

W Gdyni za konsultację ortopedyczną zapłacić należy około 120 złotych. Dla porównania, w Northwest Orthopaedic Specialists w Spokane jest to wydatek rzędu 185 dolarów (około 700 złotych).

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot.