Konsultacja urologiczna w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Wczesne wykrycie chorób urologicznych, takich jak nowotwory prostaty czy żylaki powrózka nasiennego, pozwala uniknąć poważnych powikłań, w tym szczególnie tych zagrażających życiu. W tym celu warto udać się na wizytę do specjalisty urologii, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i wdroży ewentualne specjalistyczne leczenie.

Konsultacja u specjalisty urologa w Rzeszowie

Porad z zakresu urologii udziela w Rzeszowie lek. med. Dominik Godlewski, przyjmujący pacjentów w NZOZ Remedium Plus. To specjalista urolog, który posiada prestiżowy tytuł Fellow of the European Association of Urology (FEBU), jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Ukończył wiele specjalistycznych kursów i szkoleńz zakresu urologii, w tym kurs doskonalący z zakresu laparoskopii w urologii. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu kamicy układu moczowego, raka stercza oraz zaburzeń erekcji. Przeprowadza kwalifikacje do kruszenia złogów moczowych ultradźwiękami, do leczenia operacyjnego chorób nowotworowych układu moczowego oraz męskiego układu płciowego.

Konsultacja urologiczna jest również możliwa do przeprowadzenia w Specjalistycznym Gabinecie Urologicznym lek. med. Szczepana Pabisia. Doktor ukończył staż w Klinice Urologii w Hamburgu (Universitatsklinikum Hamburg-Eppendorf). Posiada certyfikat Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, brał też udział w zaawansowanym kursie laparoskopii. Specjalizuje się diagnostyce i leczeniu kamicy układu moczowego, raka prostaty, nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, zaburzeń erekcji oraz przyczyn męskiej niepłodności. Jego oferta obejmuje również kwalifikacje do leczenia operacyjnego chorób nowotworowych układu moczowego oraz męskiego układu płciowego metodą klasyczną („otwartą”) i laparoskopową, oraz do zabiegów endoskopowych kamicy układu moczowego, w tym zabiegów z użyciem lasera. Wykonuje pełen zakres operacji urologicznych: endoskopowych, otwartych i laparoskopowych.

W Rzeszowie na konsultację urologiczną udać się można także do gabinetu Praktyka Lekarska Hubert Kuźniar Specjalista Urolog. Doktor w 2006 roku zdał egzamin specjalizacyjny z urologii w ramach europejskiego egzaminu European Board of Urology (FEBU). Specjalizuje się m.in. w leczeniu stulejki, krótkiego wędzidełka i skrzywienia prącia. Przeprowadza leczenie żylaków powrózka nasiennego, jego oferta obejmuje również diagnostykę obrazową (USG) układu moczowego i układu płciowego męskiego. Doktor pracuje także w Oddziale Urologii w Specjalistycznym Szpitalu Pro-Familia w Rzeszowie.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu urologii w Rzeszowie i w Madrycie

W Rzeszowie za konsultację urologiczną zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej usługi jest co najmniej dwa razy wyższa. W Clínica Ruber w Madrycie wynosi ona 60 euro, czyli około 250 złotych.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja urologiczna w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.