Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Katowice

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa mezoterapia skóry głowy w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Monika Mazur

lekarz medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (35 opinii)
dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Derma point

ocena 4,8 / 5  (5 opinii)
lek. Bartosz Pułtorak

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Medicus Estetic Owczarska

ocena 4,6 / 5  (8 opinii)
dr n. med. Janusz Sirek

chirurg plastyczny

w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

ocena 4,5 / 5  (8 opinii)

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w 13 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 400 zł w Centrum Medycyny Sportowej, najwyższa to 900 zł, natomiast średni koszt to 569 zł.

Ile kosztuje mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Katowicach - gdzie najlepiej?

Kadra w Centrum Medycyny Sportowej Kadra w Centrum Medycyny Sportowej

Mezoterapia skóry głowy to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia łysienia. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeznaczone są dla osób z łysieniem plackowatym, oraz osób z wyjątkowo słabymi, wymagającymi intensywnego odżywienia włosami. Osocze uzyskuje się z krwi własnej pacjenta. Lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje pod skórę pacjenta, w miejsca dotknięte największym przerzedzeniem włosów, preparat z osoczem bogatopłytkowym. Preparat ma działanie odżywcze i pobudza cebulki włosów, stymulując ich wzrost. W rezultacie wyrastają nowe, mocniejsze, grubsze i gęstsze włosy. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Gdzie w Katowicach można wykonać mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym

Zabiegi z użyciem osocza gobatopłytkowego wykonuje lek. med. Grażyna Walkowicz, która jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą chorób wewnętrznych. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL, a od 2011 roku prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej, specjalizując się w leczeniu i profilaktyce starzenia skóry. Wykonuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, w tym mezoterapię skóry głowy, usuwanie zmarszczek  i cieni pod oczami oraz rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Gabinet Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii Juwena to kolejna placówka, która ma w swej ofercie mezoterapię skóry głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego. Gabinet oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej oraz laseroterapii i dermatochirurgii. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Regereris wykorzystywane są w placówce do leczenia skóry głowy w celu profilaktyki i leczenia wypadania włosów, poprawy wyglądu policzków, ust, okolicy oczu oraz usuwania fałd na szyi, karku i dekolcie.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym  to zabieg, który wykonuje również lek. med. Teodozja Arkuszewska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny rodzinnej. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, od 2003 roku prowadzi w Chorzowie prywatny gabinet medycyny estetycznej oferując szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny. Z zastosowaniem osocza bbogatopłytkowego, oprócz mezoterapii skóry głowy, przeprowadza również usuwanie zmarszczek i blizn potrądzikowych.

Ceny mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Katowicach i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

W Katowicach mezoterapia skóry głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego to wydatek rzędu ok 1 000 zł. Z kolei u dr Barbary Kubickiej w  Clinicbe w Londynie  za zabieg mezoterapii skóry głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego trzeba zapłacić 475 £, czyli ok.2 300 zł.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.